Viss ir labi!

It is currently Wed Dec 13, 2017 3:08 pm

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 29 posts ] 
Author Message
 Post subject: Viss par Astrālajiem ceļojumiem.
PostPosted: Tue Dec 30, 2014 7:16 pm 

Astrālie ceļojumi, apzinātie sapņi, ārpus ķermeņa pieredze.

Šeit varam likt savas pieredzes par šo tēmu, domas un prātojumus arīdzan. No manas puses būs mana pieredze un daži eksperimenti šajā jomā.

Termini:

Astrālais ceļojums, ( astral projection ) Out of body expierience, OBE

Uz aizmigšanas vai pamošanās fona dažkārt spontāni notiekošs efekts, kad apziņa iziet no fiziskā ķermeņa.

Apzinātais sapnis ( lucid dream )

Sapņojot apzinamies, ka atrodamies sapnī un varam sākt to kontrolēt.

Sākās viss gadus 5 atpakaļ, kad sāku pētīt šo fenomenu. Rakājos netā, bet iekš latvijas lapām visa informācija bija diezgan skopa. Bija dažas tehnikas, papilnam visādu minējumu un spekulāciju, bet neizdevās atrast kādus cilvēkus, kas to labi pieprot.
Kopā ar dažiem cilvēkiem sākām eksperimentēt ar tehnikām. Mēģinājām dažādas tehnikas, piemēram, gulēt ejot, atslābināties un iztēloties, ka izeju no sava ķermeņa. Iztēloties, ka staigāju pa māju, taustu priekšmetus. Meditācijas, iekšējā dialoga izslēgšanu. Strauju un dziļu elpošanu un ko vēl tik nē :)
Rezultāts vien daži gļuki, vibrācijas daļēja ķermeņa detaļu nobīde, skaņu dzirdēšana utt, bet nekas vairāk. Sāku pat šaubīties, vai tik viss tas nav samuldēts. :iono:

Un tad vienu reizi elot gulēt padarīju tehnikas nedaudz, nekas īpašs nenotika, domāju, jāguļ. Biju jau laikam aizmidzis, kad pēkšņi apziņa pieslēdzās un es sajutu, ka grimstu gultā kā ūdenī, pēc mirkļa atdalijos no fiziskā ķermeņa.
Pirmajā mirklī bija šoks un reizē baigais prieks. Piemā doma bija " Tas tomēr eksistē! "
Tagad vairs labi neatceros visas detaļas, bet pamēģināju lidot ( nesanāca ), iziet cauri sienai ( nesanāca ), vazājos apkārt pa māju utt. Ilga tas viss apmēram minūtes 15, tad izmeta atpakaļ ķermenī.

Sākām sīkāk pētīt to visu un arī vairāk praktizēt, bija rezultāti un sanāca iziet arvien vairāk.
Atradu labu pamācību un video, ko uzskatu par labāko arī tagad.

Forums: http://www.aing.ru

Video: http://forum.aing.ru/viewtopic.php?f=3&t=5723

Tas ir video seminārs, ko vada Mihails Raduga, par to, kā iegūt savu pieredzi 3 dienās.
Kapēc šīs tehnikas daudziem strādā labāk nekā citas? Jo tās saucās netiešās tehnikas, ko izpilda uz pamošanās fona. Pārsvarā citur izmanto tiešās metodes, ( uz iemigšanas fona)
Tiešā metode parasti ir ļoti grūti apgūstama priekš iesācēja, savukārt netiešā metode der ikvienam. Neiedziļināšos metodes aprakstā, ja kādam interesē, skataties video :)

Šobrīd izveicam dažus eksperimentus. Atdaloties no fiziskā ķermeņa mēģinu apskatīties kādu simbolu, ko cits pirms tam ir uzzīmējis un ielicis kastītē. Es pats nezinu, kāds simbols tur ir.
Mēģināju divas reizes, bet lapiņas astrālā bija aprakstītas un nevarēja īsti saprast simbolu,
izrādās bija batmana simbols uz oranža fona. Pirmais eksperiments neveiksmīgs :)
Tagad ir doma izdrukāt 4 dažādas ģeometriskas figūras un vienu no tām ielikt kastē man nezinot. Mēģināšu noteikt, kura figūra tieši ir kastē.
Eksperimenta mērķis ir noskaidrot, cik daudz šīs abas pasaules ir saistītas. Protams, daudzi jau šādus testus ir izveikuši, un rezultāti ir interesanti: Dažkārt nesakrīt, dažkārt sakrīt 90 - 100%

Šeit droši liekam savus piedzīvojumus astrālajā telpā, var uzdot sev interesējošus jautājumus, mēģināšu atbildēt.

We buy things we don't need
with money we don't have
to impress people we don't like.

C fight club

Profile  

Post subject: Re: Viss par Astrālajiem ceļojumiem.
PostPosted: Tue Dec 30, 2014 7:57 pm 

Labsvakars no dīķa otras puses!
Ar konkrēto lietu saskāros aptuveni gadu atpakaļ.
Skatījāmies filmu "Insidious" kas ir tiešā mērā par šo tēmu taču cik noprotu ar izpušķojumiem, un vēl tajā pašā vakarā palasījos par šo lietu, tehnikas utt, jo biju nedaudz dzirdējis par to, un nākamajā rītā nezinu kāpēc nez no kā piecēlos, bet bija vēl nedaudz agrs un brīvdiena, un iedomājos vienkārši laikam īstajā brīdī ka eju ārā no ķermeņa, iestājās paralīze, ausīs sāka skaņa dunēt tākā radio bez stacijas būtu, bet dēļ paralīzes protams noraustījos un pēc pāris sekundēm atnācu atpakaļ, un cik atceros vēl kādu laiku sāpēja ausis no tā trokšņa, un protams miegs vairs nenāca.. :)
Pēc tā atgadījuma esmu izlasījis "Astrālā pasaule" grāmatu, noskatījos daudzus video, bet sanācis nekas nav, vienkārši aizmirstās mēģināt liekas, bet būs jāpiespiežas.
Ar apzinātajiem sapņiem ar mēģināts. Pat nopirku apgaismotu pierakstu blociņu lai pierakstītu ko esmu redzējis un tad atcerētos. Esmu bāzis pirkstu caur plaukstu dienā vairākas reizes, bet sapnī nekad neierubīju pamēģināt kko tādu, sapnī iet tikai filma un viss.
Pāris lietas nesaprotu.
Tas astrālis ir ar reālu laiku un telpu? Tā ir tā pati reālā telpa, tikai mēs tur esam vibrācijās/starpslānī kad ieiet astrālī? Laiks es saprotu tur neeksistē? Bet nelīmējas kopā tas, ka tur it kā ir viss reāli, bet tajā pašā brīdī ir iespēja aizceļot atpakaļ laikā?
Vari lūdzu vairāk ar savu pieredzi padalīties?
Iziet sanāk vienmēr kad vēlies? Ko Tu tur dari? Pieceļoties un esot reālajā apziņā Tu visu atceries?

Profile  

PostPosted: Wed Dec 31, 2014 10:17 am 

Ar sapņiem var darīt tā: ja sanāk daudz redzēt kaut kādu priekšmetu, personu iekš sapņa, var izveidot tā saukto triggeri. Pirms gulēt iešanas apņemies, kad ieraudzīsi personu vai priekšmetu, uzreiz atcerēsies, ka esi sapnī. Strādā tas diezgan labi, ja vien ir priekšmets, ko redzi bieži :)

Iesākumā astrālais ceļojums ir gandrīz kā sapnis, tikai nedaudz spilgtāks. Gadās, kad ir 100% realitāte, kā reālajā dzīvē un vēl reālāk ( man nav gadījies, bet daudzi to saka) Ir tehnikas, kas ļauj iegūt tādu apziņu un redzes asumu, kā tagad, sēžot pie datora. Un nav sarežģīti. Iesaku tās Radugas lekcijas paskatīties, tur viņš sīki un smalki stāsta, ko un kā darīt.

Es pats tagad atsāku praktizēt pēc 2 gadu pauzes. Agrāk sanāca iziet apmēram 2 -3 reizes nedēļā, tagad apmēram tas pats. Man agrāk bija problēma, ka fāze bija īsa, tiklīdz tiec iekšā, sapriecājies un uzreiz izmet laukā. Tagad daudz labāk. Sanāk par vazāties minūtes 10. Laiks tur eksistē gan, tāpat kā reālā, bet to tā grūti salīdzināt.
Agrāk vienkārši astrālā vazājos apkārt, pētiju lietas, vietas, mēģināju palidot, ienirt zemē :D pārsvarā vazājos apkārt, var runāt ar cilvēkiem, uzdot jautājumus utt.
Tagad vairāk interesē saikne ar reālo dzīvi, tapēc arī eksperimentējam. Gribās satrennēties katru reizi dabūt to 100% realitātes sajūtu.
Tur, atšķirībā no sapņa, man bieži vien ir visas maņas - garša, tauste, dzirde, smarža, visādas jocīgas sajūtas. Piemēram ziemas laikā iziet ārā un pagozēties saulītē, vai apēst kādu ogu :yo:
Parasti astrālo ceļojumu atceras daudz labāk, kā sapni, bet tur atkal labi nostrādā sevis programmēšana, lai vēl labāk visu atcerētos. Kad esi astrālā, sev pasaki: pamodīšos un visu labi atcerēšos.
Iesaku skatīties Radugu un sākt darboties. Ir to vērts. Grūti te tā labāk uzrakstīt, kas tas ir, un kā izskatās. Daudzi jau nākamajā dienā pēc lekcijas paši to piedzīvo un apskatās, kas un kā :)

with money we don't have

C fight club

Profile  

PostPosted: Wed Dec 31, 2014 10:25 am 

Paldies, lvvaldniek, par šo topiku. Gribēju jau tādu tēmu iniciēt, bet redz ka pati uztapa :wistle:

Jau kādu laiku teorijā šo tēmu pētīju, vislaik briedu mēģināšanai. Nedaudz atturēja daudzu aprakstītā pieredze, ka pirmajās reizēs bieži nākas sastapties ar dažādiem negatīvi noskaņotiem "gariem" kā arī nebija gadījušies piemēroti apstākļi. Tad nu ievācu tik teorētiskās zināšanas. Vērtīgas likās šī džeka pamācības:
https://www.youtube.com/watch?v=ojsS35VQ2Y8
Tad nu vienu rītu izlēmu sākt mēģināt un viss noritēja kā iepriekš stāstīts: ap kādiem 3-4 no rīta, kad pamodos, nolēmu, ka nu ir īstais brīdis, sekoja ķermeņa "laišana atslābumam-gulēšanai" tai paš laikā prāta noturēšana pie samaņas un tiešām parādījās vibrācijas un jocīgas skaņas un jau uz 2-3šo mēģinājumu tiešām sanāca "izcelties" no ķermeņa. Sajūtas bija diezgan reālas, galvā bija doma no video ieteikuma, ka pirmajās reizēs nevajadzētu to darīt pārāk ilgi, jo rezultātā varētu būt arī ta, ka pēcāk nespēsi neko no tā atcerēties. Pamēģināju vien "iziet cauri sienai" bet nesanāca. Tāpēc apzināti centos atgriezties ķermenī un nedaudz izbīli radīja tas, ka nemaz jau tā uzreiz un viegli tas nesanāca. Bet nu pēc kāda laika viss normalizējās. Pārsteigums bija tas, ka pēc šitā visa no rīta pamodos ar 37 temperatūru, kura mani mēdz piemeklēt ļoti reti. Tā nu pēc tam vairs neesmu mēģinājis, jo vēlos vēl iekrāt nedaudz vairāk informācijas un arī šobrīd tam nav īsti piemēroti apstākļi. Bet nu visu laiku mani nodarbina doma par to, vai ir iespējams šādā AOB stāvoklī sevi kādā veidā pilnveidot, piemēram, ja es vēlos attīstīt muzikālo dzirdi, varbūt šādā stāvoklī ir iespējams veikt kādas darbības kas to veicinātu. Otra lieta, kas mani interesē - vai 2 cilvēki var apzināti tikties astrālajā vidē un tur skaidrot savas attiecības bez fizisko ķermeņu klātbūtnes. Tobiš materiālajā pasaulē mūsu attiecības ietekmē mūsu ego, prāts, vēlmes, emocijas u.t.t. - varbūt astrālajā pasaulē cilvēks var būt brīvs no kādām no šīm izpausmēm, kas mūs veido materiālajā pasaulē... :iono:

Profile  

PostPosted: Wed Dec 31, 2014 12:13 pm 

Astrāļo ceļojumu laikā ir nācies pamosties citu cilvēku ķermenī - pirms lekt, vai ... ko neprātīgu darīt pārliecinieties vai tas ir jūsu astrālais ķermenis.

Profile  

PostPosted: Wed Dec 31, 2014 12:32 pm 

Janka:

Nedaudz atturēja daudzu aprakstītā pieredze, ka pirmajās reizēs bieži nākas sastapties ar dažādiem negatīvi noskaņotiem "gariem"

Tas nu gan ir fufels, nav no kā baidīties :) Vispār tur notiek tas, ko tu pats tur radi. Baidīsies no gariem, vot buus tur viņi tev. Istenībā astrāls ir vieta, kur var viegli tikt vaļā no bailēm. Piemēram, ja bail no augstuma, var kāpt mājai uz jumta, staigāt pa augstām vietām, pierast pie tām. Ja nokritīsi, nekas nenotiks, iespējams pamodīsies :)
Tā daudzi, kas nodarbojās ar astrālu, ir tikuši vaļā no dažādām fobijām.
Raduga un citi, kas rīko seminārus ir apmācijuši tūkstošiem cilvēkus un nevienam nekad nekas slikts nav noticis. Ir tikai pozitīvas pārmaiņas.

Tas čalis iekš video saka, ka nevajag ilgi tusēt pa astrālu, jo viss aizmirsīsies. Diez vai būs taisnība, tas vairāk atkarīgs no koncentrācijas un lietām, kas notiek astrālā. Gadās, ka vazājies 10 minūtes un atceries nozīmīgus momentus gan ceļojuma sākumā gan beigās.

Par astrāla praktisko izmantošanu arī Raduga stāsta savā lekcijā. Īsi; mācīšanās izpidīt kādu vingrojumu, braukt ar mašīnu utt, priekšmetu atrašana, informācijas iegūšana, paš ārstēšana, un galu galā - izklaide.

Iespējams tur ir viss: traucē tikai paša bloki un racionālais prāts, kas saka: tas nav iespējams.
Sākumā nevarēju iziet cauri sienām, tagad nesen izdevās :) Tikai ir viena nianse: nevajag tur censties kaut ko izdarīt, bet iztēloties, ka tu jau to dari, un tas notiks pats no sevis :)

with money we don't have

C fight club

Profile  

PostPosted: Wed Dec 31, 2014 12:41 pm 

cuss wrote:
Astrāļo ceļojumu laikā ir nācies pamosties citu cilvēku ķermenī - pirms lekt, vai ... ko neprātīgu darīt pārliecinieties vai tas ir jūsu astrālais ķermenis.

Ķermenis ne vienmēr tur ir. Mēdz būt dažādi. Var būt tevis paša ķermenis, var būt savādāks, var nebūt ķermeņa vispār, vai būt kāda dzīvnieka. Interesanti ir tas, ka, ja ielien piemēram putna ķermenī, mainās arī redzes lenķis aklās zonas utt, jo tam acis ir galvas sānos.
Katrā ziņā nekas bīstams tur nav. Var darīt visas neprātīgās lietas un nekas ļauns ar tevi nenotiks.

Vēl viena lieta sakarā ar bailēm.
Ir dažreiz ( man gan nav gadijies ) kad no kaut kā sabīsties un gribi izlekt no astrāla ārā, bet nesanāk. Tu sāc panikot un ārdīties, bet tas vēl vairāk piesaista tevi astrālam.
Tur ir pāris metodes, kas strādā. 1. iedomāties kādu sava fiziskā ķermeņa detaļu, vai kā tu guli savā gultā, uzreiz atmetīs atpakaļ. 2. vienkārši atslābināties. tas arī izmetīs pēc mirkļa.
To pašu var darīt, ja pamosties un ir ķermeņa paralīze, tb nevar pakustēties, bet esi pilnībā pamodies. Vajag nevis raustīties un mēģināt pakustēties, bet tieši atslābināties, pēc mirkļa paralīze pazudīs.

with money we don't have

C fight club

Profile  

PostPosted: Wed Dec 31, 2014 4:22 pm 

Gribēju teikt, ka astrāla robežas ir samērā izplūdušas un ka tās var saplūst ar kāda cita realitāti kuru apzināti vai ne var sajāt. Domāju ka jūs varat nepamanīt ka kāds caur miega fāzi būs pieslēdzies - ikdienā mēs gan filtrējam to kas ienāk prātā ,bet ir brīži kad filtrs ir vājš M. Raduga daudz ko nestāsta. Ir vieta kur labāk būt vērotāja lomā.

Profile  

PostPosted: Sat Jan 03, 2015 10:02 am 

lvvaldnieks wrote:
Šobrīd izveicam dažus eksperimentus.

Ja nu gadās, ka nav pieejami citi cilvēki eksperimentu veikšanai, varētu pamēģināt, piemēram, pirms gulētiešanas kādā konkrētā vietā uzmest metamos kauliņus, vai izvilkt kādu spēļu kārti no kavas, pašam neskatoties. Tad astrālā, jebšu fāzē aizdoties līdz tai vietai un paskatīties kādi kauliņi uzmesti vai kāda kārts nolikta. Tad rītā salīdzināt ar patieso. Tas varētu ilustrēt astrāla sakritību ar mūsu izpratnē "reālo" materiālo vidi.
Jāpamēģina...

Profile  

PostPosted: Mon Jan 05, 2015 9:28 pm 

Čau visiem!

Mani jau sen aizrāva astrāla lietas. Izlasījos visvisādu literatūru. Izstudēju Radugu. Bet nekas nesanāca.

Tad vienā naktī pamodos un sapratu, ka kaut kā savādi guļu uz muguras un sajūtas tādas jocīgas - īsti nejūtu fizisko ķermeni. Pirms tam netika veiktas nekādas tehnikas. Apziņa un realitātes izjūtas uz visiem 100%. Apkārt caurredzama tumsa. Pateicoties Radugam uzreiz sapratu kas par lietu. Bet tā kā realitātes izjūtas ir tik spilgtas zuda pārliecība ka esmu astrālā. Tā arī tika uzģenerēts pirmais mērķis, parliecināties, ka es neesmu fiziskā ķermenī.

Es tā pat guļot uz muguras sāku stumties sievai pāri, maksimāli spiežot uz viņu, lai pamodinātu. Šī nepamodās. tādā veida noslīdēju uz grīdas. Piecēlos kājās un ar rokām sāku sist pa bērna gultu un kliegt. Rezultāds tāds pats, visi guļ. Nopriecājos ka esmu astrālā, iegāju blakus istabā, kur bija krietni gaišāks. Tākā citu mērķu nebija, tad aizdomājos par to kā es redzu. Vai acis ir vaļām vai ciet. Protams visa uzmanība tika pievērsta fiziskā ķermeņa acīm, tās sāka vērties vaļā, un es jau biju atpakaļ ķermenī.

Pārdzīvotais ir tik reāls it kā es tiko būtu aizgājis uz virtuvi padzerties. Atceros visu no sākuma līdz beigām. Te apstiprinās frāze - ja tu šaubies par to vai biji astrālā, tad tu tur nebiji!

Analizējot sajūtas, sapratu, ka tur uzsvars vairāk tiek likts uz emocijām un spilgtākām izjūtām. Piemēram sitot pa gultu es nejutu sāpes, jutu uz rokām sitiena vietas un emocijas ar kādām to daru. Tas ir, jūt tikai tās lietas uz kurām ir vērsta uzmanība - domas enerģija. To visu saprot tad, kad esi atpkaļ fiziskajā plānā.

Vairāk šādi astrālie piedzīvojumi nav sanākuši. Laikam jau tāpēc, ka es spiežu uz tiešajām metodēm :)

Padomi citiem:
1) Obligāti izstudēt Radugu! Noteikti daudzi savā dzīvē ir nonākuši situācijā, kad viņš jau ir astrālā, tikai nesaprot, ka tas ir noticis un ko darīt tālāk.
2) Jau iepriekš sagatavot pāris stabilus mērķus, jo tad kad beidzās mērķi, var atcerēties par fizisko ķermeni, un ceļojums beidzās!

Profile  

PostPosted: Mon Jan 05, 2015 9:53 pm 

mjaa.. drošvien interesanta un aizraujoša lieta šī.. pa šo pat nebiju dzirdējis un aizomājies.
varbūt varat dot kādu padomu kā tikt tajā astrālajā stāvoklī, teiksim punkts pa punktam, tādu kā pamācību.. citādi radugā lai visu noklausītos jāvelta vairākas stundas... gribētos kādu īsāku pamācību..

Profile  

PostPosted: Tue Jan 06, 2015 8:25 pm 

Tur jau tā lieta, ka nav gatavas receptes. Kādam atliek par to padomāt, un esi jau astrālā, bet citam uz to aiziet pāris gadi rūpīga darba, līdz nonāk līdz rezultātam.

Te katram ir jāmeklē sev piemērotākā metode kas strādā.

Profile  

PostPosted: Tue Jan 06, 2015 10:20 pm 

Jodix:

Pirmā reize laikam visiem tāda iespaidīga, lai būtu āķis lūpā. :)
Ar tiešajām metodēm vispār neieteiktu, jo baigi grūti to apgūt, ja nav pieredzes, kā atdalīties, kā noķert vajadzīgo momentu... Var kautkas sanākt, bet reti un spontāni. Tam ir iets cauri. Labāk netiešās metodes.

Kriss: Nepaslinko, noskaties Radugas pirmo lekciju, laikam bija 1,5 stunda. Tur viss par netiešajām metodēm, vairāk arī neko nevajag.

Īsāk sakot to dara tā: uzliek modinātāju pēc 5 stundām miega, pamostās, obligāti vajadzētu piecelties no gultas, pavazāties. Vopsem jāpamostas normāli, kādas 10 min. Tālāk iet atkal gulēt un gaida pamosanos. Ja būsi vienreiz jau pamodies, atkārtotas pamošanās būs biežāk. Ar katru pamošanos iespējams izlekt astrālā.
Pirms gulēt iešanas vajag sev ieprogrammēt, pamodīšos bez kustības un uzreiz taisīšu tehnikas. Pat ja pamostās un gadās izkustēties, tāpat jātaisa tehnikas, pat ja liekas, ka esi pilnīgi nomodā. Pamostoties bez kustības, protams sanāk labāk.

Tehnikas: 1) Tikko pamostamies, mēģinam kautko saskatīt, protams ar acīm ciet. :) Citreiz parādās kautkādi tēli, bildes. Ja kautko ieraugām, cenšamies cītīgi ieskatīties tēlos. Vēlams ar perifēro redzi. Gadās, ka ievelk bildē. Ja tā, tad labi - esi astrālā. Kad bilde paliek reāla, tātad fāze - mēģinam atdalīties no fiziskā ķermeņa. Ja neko neredzam, mainam tehniku uz citu.
2) Mēģinam ieklausīties skaņās. Zvanu skaņas, tāda kā reaktīvās lidmašīnas rūkoņa, kāds var saukt vārdā, da jebkāds dīvainas skaņas. Ja kautko dzirdam, ieklausamies un mēģinam pastiprināt skaņu. Var rasties ķermenī vibrācijas, dažreiz ļoti spēcīgas. Tas ir labi, nevajag baidīties. Arī skaņas var būt ļoti skaļas, nenobīstamies. Kad skaņu reāli labi dzirdam, var mēģināt atdalīties. Ja nekas nav dzirdams, mainam tehniku.
3) Rotācija. Tikko pamostamies, mēģinam rotēt ap savu garenasi, vienalga, kurā virzienā. Protams nekustinot savu fizisko ķermeni. Ja parādās rotācija, cenšamies to paātrināt. Kad jau normāli griežamies, vajag atdalīties. Griešanās sajuta vienmēr ir prikolīga un patīkama, vismaz man :) Var iegriezties kā propellers. Ja nekādas griešanās sajūtas neparādās, mainam tehniku.
4) Fantoma ķermeņa detaļas kustināšana: Kad pamostamies, mēģinam kustināt kādu ķermeņa daļu. Roku, plaukstu, galvu, kājas, da vienalga ko, kas ienāk prātā. Vislabāk der notirpušas daļas, piemēram ja esat sagulējis roku. Tad vislabāk sanāk. Ja parādās kustība, mēģinam iekustināt spēcīgāk, palielināt amplitūdu. Ja kustās labi, atdalamies. Ja nekādas kustības neparādās, mainam tehniku.
5) Peldēšana: Pamostamies un iztēlojamies, ka peldam. Ja rodas peldēšanas sajūta, atdalamies, ja ne, tad mainam tehniku.

Atdalīšanās: Visvieglākais ir iedomāties sevi pieceļamies kājās no gultas, izveļamies no gultas, iedomājamies, ka veram vaļā istabas durvis utt. Man sanāk vislabāk, ja iedomājos, ka esmu četrrāpus uz grīdas. Momentā izmet.

Tehnikas vajag izvēlēties 3 gab. Kādas vislabāk patīk. Kad pamostamies secība ir tāda: Uzreiz mēģinam atdalīties, tad 1. tehnika, 2 tehnika, 3 tehnika. Un tehnikas atkārtojam visas trīs X 4 reizes. Tehnikas ilgums 3-5 sekundes, vairāk nevajag. Ja šajā laikā nekas nenotiek, mainam tehniku. Kopā visam vingrinājumam nevajadzētu aizņemt vairāk, kā minūti, savādāk noraus miegu. Ja kāda no tehnikām nostrādā, mēģinam pastiprināt un atdalamies.
Ja nekas nesanāk, pēc minūtes ejam atkal gulēt ar domu, pamodīšos biski vēlāk un atkal mēģināšu. Tā var trennēties līdz rītam, kad vairs nesanāk iemigt.
Domāju pilnīgam iesācējam vajadzētu būt rezultātam pēc 3 - 10 dienām prakses.

with money we don't have

C fight club

Profile  

PostPosted: Tue Jan 06, 2015 10:39 pm 

Paldies lvvaldnieks par padomiem, būs tik jāsāk mēģināt.. bet brīvdienās.. citādi darbu vēl nokavēšu.. :) :) :)
Bet man liekas ka nejauši jau varbūt esmu bijis sajā astrālī/fāzē.. tas ir tie ļoti reālie sapņi.. piemēram ka it kā esmu piecēlies daru visu ierasto ko no rīta daru, mazgāju muti, zobus, utt.. un pēc laiciņa atopies ka tomēr vēl esi gultā, bet sajūtas bija tik ļoti reālas ka taču biji augšā jau...
Bieži gan nekas tāds nenotiek.. vispār sen neviens sapnis pat nav bijis.. jā bet ši gan būtu interesanta lieta, tikai jāapgūst tehnikas, utt..

Profile  

PostPosted: Wed Jan 07, 2015 10:34 am 

Man ir komentārs par apzinātajiem sapņiem.
Man sapnī patīk lidot, lēnām planēt pa sētu pa, pļavu, pa mežu vai vienalga kur kādu metru virs zemes un izbaudīt to lidošanas sajūtu.
Un diezgan bieži esmu pieķēris sevi, ka sapnī apzinos "šis taču ir sapnis", "es varu lidot" un tad es arī sāku lidot tanī vietā kur es sapnī atrodos, un viss notiek.
Tikai esot iekšā tai sapnī ir jānotic tam ka vari lidot un ja apzinies ka esi sapnī tad noticēt ir viegli.

Profile  

PostPosted: Wed Jan 07, 2015 4:29 pm 

Apzinātie sapņi nedaudz atšķiras no astrālā ceļojuma, galvenokārt ar realitātes izjūtas procentu. Ja skaitam reālo apziņu par 100% tad parasti apziņas līmenis apzinātajā sapnī ir 40 - 50 %
Astrālā bieži vien gadās dabūt tos 100% un pat vairāk. Viss liekas pilnīgi reāli. Vot tad lidot vai lekt laukā pa logu ir reāli bailīgi :)

Lai dabūtu labāku apziņu ir dažas tehnikas. Vajag pētīt apkārt esošos objektus no tuva attāluma, taustīt tos, pagaršot, var apgriezties ap savu asi, pētīt sevi, skatīties, kas atrodas augšā un lejā. Var klaigāt vai runāt ar sevi, ostīt lietas. Respektīvi izmantot pēc iespējas vairāk maņas un darīt to aktīvi. Tad apziņas un vizuālais līmenis pastiprinās, viss noskaidrojas. Var labāk atcerēties sapni vai astrālu. Viss notiek daudz reālāk.

Un jo reālāk viss notiek, jo grūtāk iziet caur sienām, lidot un darīt citas dīvainas lietas. Laikam prāta bloki pie vainas. Sapnī prātam pasakam, tas jau tikai sapnis, bet ja baigi reāls, tad prāts baidās :)

with money we don't have

C fight club

Profile  

PostPosted: Thu Jan 08, 2015 2:21 pm 

noskatijos to pirmo dienas daļu ko pasniedz Raduga.. principā jau tas pats ko te stāstīji.. bet tur interesanti arī paklausīties..
veel pagaidaam nekas iipass nav izdevies... no riita jau nevar ilgi kaut k meegginaat.. taa tik darbu var nokaveet vēl.
ir bijusi taada sajuuta kad mēģinu kaut ko saskatīt(tehnika kur jāsaskata kādas lietas, ķeburi, bildes) ja saskatu kaut ko tad smadzenes taka uzvelkaas taada sajuuta taka paceļās uz augšu.. piepildaas ar gaisu.. nu nez kaut kas tamliidziigs.. bet taalaak nekas nesanaak..
jautājums vēl.. kā ir ar laiku ja nokļūst astrālā, tas turpina ritēt tikpat ātri, vai palēninās, paātrinās... vai var nokļūt pagātnē/nākotnē...

Profile  

PostPosted: Thu Jan 08, 2015 4:29 pm 

Šitādi gļuki ir laba pazīme, ka kautkas sāk izdoties :) Mēdz būt dīvainas skaņas, paukšķi, vizuāli gļuki, ķermenim pazūd svars, krišanas sajūta utt.
Par laiku grūti spriest. Objektīvi liekas, ka tāpat, kā realitātē. Pagātnē nokļūt var, citreiz spontāni iemet pagātnē. Nākotnē arī, lai gan to ir grūtāk pierādīt. Man ir bijuši gadījumi, kad astrālā vai sapnī piedzīvotais mirklis vēlāk parādās dzīvē, un tad ir spēcīga de javu sajūta.
Turpini tik ārdīties, agrāk vai vēlāk sanāks.

with money we don't have

C fight club

Profile  

PostPosted: Thu Jan 08, 2015 9:31 pm 

vot jā krišanu es esmu iepriekš piedzīvojis, bet tad es vispār par šito lietu neko nebiju dzirdējis..
bija tāda sajūta ka nokrītu no kaut kāda augstuma, ļoti reāla sajūta.. ka dabonu sarauties gultā, pat ne saraušanās, bet reāls kritiens...
..vai dziivniekus arī satiek astrālī.. varbūt ar tiem ar pat var sarunāties.. kā ir? :) :) :)

Vēl vien jautājums.. vai obligāti no rīta jāceļas augšā uz tām 5.. 10min.. vai nevar vienkārši tāpat mēģināt kad pamožas.. ir tomēr slinkums celties.. :)

Profile  

PostPosted: Fri Jan 09, 2015 7:46 am 

kriss77 wrote:
Vēl vien jautājums.. vai obligāti no rīta jāceļas augšā uz tām 5.. 10min.. vai nevar vienkārši tāpat mēģināt kad pamožas.. ir tomēr slinkums celties.. :)

Tai radugas viģikā tieši viens uzdeva jautājumu, ko darīt ja piecelies uz tām 10 minūtēm un miegs vairs nenāk. Viņš atbildēja, ka tādā gadījumā nevejag celties, vienkārši nospiest modinātāju un tad mēģināt vingrinājumus. Bet cik sapratu tas ir katram individuāli, galvenais laikam nepazaudēt sajūtu ka gribi vēl gulēt.

Gribēju pajautāt vai vienmēr iziešana notiek savā istabā ar gulošu ķermeni gultā?
Vai varbūt tā ka izej no ķermeņa un uzreiz atrodies vietā X un savu ķermeni vispār neredzi?

Profile  

PostPosted: Fri Jan 09, 2015 10:36 am 

raptors wrote:
Gribēju pajautāt vai vienmēr iziešana notiek savā istabā ar gulošu ķermeni gultā?
Vai varbūt tā ka izej no ķermeņa un uzreiz atrodies vietā X un savu ķermeni vispār neredzi?

šitas radugā arī ir plaši atrunāts, ka iziet ārā vari gan citā vietā, gan arī tajā pašā vietā, kur guli, bet savu ķermeni neredzi...

Profile  

PostPosted: Fri Jan 09, 2015 8:58 pm 

Izmest var jebkurā vietā, gan zināmā, gan nezināmā. Var izmest turpat pie gultas, kur guli, citreiz redzi sevi guļam, citreiz ķermenis var nebūt. Ir viena tehnika, kad atdalīšanās brīdī tu jau vizualizē mērķi, kur gribi nokļūt, tad visticamāk izmetīs tieši tur. Tas labi der, kamēr nemāki kārtīgi teleportēties.

with money we don't have

C fight club

Profile  

PostPosted: Sun Jan 11, 2015 12:50 pm 

Šonakt bija interesanti atgadījumi.
Gulēju, un sāku praktizēt tehnikas, atceros, kā bija skaņas ausīs, vibrācijas, un sev teicu, viss kārtībā, zinu kas notiek, tik jāturpina, atceros ka mēģināju striķa tehniku, attēlu kādu saskatīt, bet īsti nekas nesanāca, BET pats interesantākais, ir tas ka tas notika sapnī :D
Tad kad piecēlos, tad uzreiz sapratu, un atšķīru to, ka tas tiešām bija sapnī, un kas ir vēl interesantāk, par to metodi ar kaut kā saskatīšanu, tā nemaz uz sevi neticu, bet sapnī mēģināju pielietot, izlīda laikam kkur no zemapziņas :)
Kad pieceļos nekad nēsmu jutis kad būtu īstais brīdis kko mēģināt, vienmēr kaut kas liekas neērti, tad kkādi trokšņi, tad par aukstu, tad pārāk jau esmu piecēlies utt.
Soon, soon... :ghost:

Profile  

PostPosted: Sun Jan 11, 2015 4:44 pm 

kaut_kaads wrote:
Kad pieceļos nekad nēsmu jutis kad būtu īstais brīdis kko mēģināt, vienmēr kaut kas liekas neērti, tad kkādi trokšņi, tad par aukstu, tad pārāk jau esmu piecēlies utt.
Soon, soon... :ghost:

Šitas ir visai bieži ar netiešajām tehnikām. Liekas ir baigais nogurums un viss, ko vēlies, ir gulēt tālāk :) Vai arī viss tā notirpis, ka gribas pagrozīties. Man bieži liekas, ka esmu pilnīgi pamodies un tehnikas taisīt nav jēgas. Tāpat nekas nebūs.
Bet tas viss ir jāignorē un tik jātaisa vingrinājumi. Un obligāti, kā Raduga saka, vajag iziet 3 veidu tehnikas vismaz 4 reizes. Man ir gadījies, ka izmet pēc pēdējā apļa. Pirmāpamošanās varbūt būs ar kustību un nekas nesanāks, bet katra nākošā jau būs kvalitatīvāka.

Kad sāk praktizēt, visādi šāda veida gļuki sāk parādīties. Var sanākt spontāni apzināties sevi sapnī, var izmest astrālā pat, ja tehnikas neesi taisijis.

with money we don't have

C fight club

Profile  

PostPosted: Tue Jan 20, 2015 8:09 pm 

Par tehnikām runājot, 'Binaural beats' ir mēgināts?

Profile  

PostPosted: Wed Jan 21, 2015 11:32 am 

Kas tik nav mēģināts... :D
Frekvences priekš manis nestrādā. Ir mēģināta ātrā elpošana, tb maksimāli ātri un dziļi elpo, cik vien var. Tur labi gļuki notiekās. Paliek auksti, tad karsti, pēc kādalaika sākas paralīze. :eek: Bet priekš astrālajiem tas neder :) Ir mēģinātas tiešās metodes. Pa 3 stundām mēģināts gulēt nekustīgi un atslābināties, bija visādi gļuki, bet tolka maz.
Vienīgais, kas strādāja priekš manis, bija fleškā ierakstīti skaņas signāli uz klusuma fona. 1,5 stundas klusums un tad pīkstiens. un tā visu nakti. Kad uzmodies no pīkstiena skaņas, uzreiz taisi tehnikas. Bet tur bija problēma, ka ar laiku pierodi pie tā pīkstiena un vairs nemosties no tā. Tad mēģinājām salikt dažādus pīkstienus. bet arī tie ar laiku ignorējas. Dažreiz ar pīkstienu metodi var labi sačakarēt miegu, vairs nevar aizmigt un zemapziņā gaidi nākamo pīkstienu. Tad rezultāts ir neizgulēšanās...
Reāli laikam Radugas netiešās metodes strādā labāk, kā visi palīglīdzekļi.

with money we don't have

C fight club

Profile  

PostPosted: Fri Jan 23, 2015 3:29 pm 

man jau arī vienmēr liekas ka nav īstais brīdis, ka izkustējos, istiepos un ka esu jau pietiekoši pamodies.. tad arī visādi traucējoši blakus trokšķi, bērni čalo, mašīnas brauc gar māju garām, televīzors iet... drošvien šis viss jau dikti traucē.... vai varbūt to visu tomēr var ignorēt un mēģināt tikai tehnikas... šobrīt no rītiem gribas tik gulēt un nesanāk pat uzsākt kādu tehnikas mēģinājumu.. bet tomēr vienu rītu ta ka it ka sanāca pa puseis izlīst no ķermeņa.... :) bet tad likās ka kāds mani tur un atgriezos atpakaļ...

Profile  

PostPosted: Thu Jan 29, 2015 7:01 pm 

.. staasts turpinaas.. šodien agri agri no rīta laikam izdevās negaidīti, pat bez visādu tehniku pielietošanas.. kaut kā ta ka pamodos un jutu ka varu pa pusei "virtuāli" piecelties.. :) tikai tālāk grūti gan bija tikt ārā no ķermeņa, likās ka ar baigo spēku līdu ārā ka pat trīcēja visas maliņas.. aizgāju uz vienu istabu, pēc tam uz vanasistabu un tad jau atkal biju atpakaļ gultā.. var jau būt ka es tikai to visu sapņoju.. bet nu likās baigi patiesi.. :)

Profile  

PostPosted: Thu Jan 29, 2015 8:56 pm 

:yo: Malacis! tā tik turpināt. Galvenais neatlaist, jo, ja nepraktizē kādu laiku, strauji pazūd efekts. Biju uz gadu pārtraucis praksi, pēc tam grūti atgūt skilu. Tagad ar kautkā nesanāk, laikam nogurums vai kas cits.

with money we don't have

C fight club

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 29 posts ] 

All times are UTC