Viss ir labi!

It is currently Wed Dec 13, 2017 3:04 pm

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 79 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Re: HHO aparāti
PostPosted: Sun Jan 06, 2013 11:30 am 
Site Admin

cuss wrote:
Vai kaadam ir kaads KOH kg ko paardot ? Esmu no Liepaajas raj.

KOH var nopirkt Enolā, tā ir ķīmijas reaģentu bode, bet tur tas būs analītiski tīrs un maksās ap 5Ls kilo. Latvijas ķīmijā būs lētāk, bet tur, vismaz kādreiz, bija jāpērk 25kg maiss. Ja galīgi nav variantu, tad nopērc Kret granulas ko aizdambējumos ber, tur būs NaOH granulas, kas arī der, tikai tur būs arī alumīnija skaidas iekšā, tāpēc tās granulas jāsijā caur virtuves sieru, lai smalkais pulveris un alumīnija skaidas izsijājas cauri, bet lielās granulas lai paliek sietā tīras un baltas. Pārliecinies, ka tur točna nav nevienas alumīnija skaidas iekšā vairs, jo tas var nodarīt postu cellei. Tad tev paliks apmēram puse no masas smukās baltās granulās, un otra puse smalkā pulverī ar alumīnija skaidām, ko varēsi joprojām izmantot aizdambējumu novēršanai. Tas būs ātrākais variants, jo Kret var nopirkt praktiski visos veikalos.

Profile  

PostPosted: Sun Jan 06, 2013 11:58 am 

krisian tu paarspiilee to visu var ielikt atsleegu kastee un buus lloti kompakti. Divi vadi un gaazes sslluutene kas tur var nopileet :23:
Paldies! Jetij. Latvijas ķīmijā viss pavecam.

Profile  

PostPosted: Sun Jan 06, 2013 12:08 pm 
Site Admin

kas ir atslēgu kaste? Bardačoks? Salonā vispār kategoriski aizliegts to uzpatikti likt, īpaši ja tā ir pirmā celle un nav zināma tās uzvedība. Jābūt pietiekamai gaisa caurplūdei telpā, lai tā celle varētu dzesēties un lielos mīnusos visu nakti nostāvot tā celle tāpat nepasargāsies no tā, ka būs kaut kur salonā.

Profile  

PostPosted: Sun Jan 06, 2013 12:31 pm 

Pārnēsājamā instrumentu kaste .

Profile  

PostPosted: Mon Jan 07, 2013 8:58 pm 

http://www.youtube.com/watch?v=oZYJ2FwjLy4

Kā ir ar šādu?
Sākumā doma uztaisīt ko šadu.

Profile  

PostPosted: Tue Jan 08, 2013 2:19 pm 

Sveiki!

Esmu izmēģinājies, bet īsti nav sanācis izveidot sakarīgu degli ģenerātoram. Tur ir kāds triks?
Vis pārējais darbojās lieliski :)

varbūt var no kāda nopirkt?

Profile  

PostPosted: Tue Jan 08, 2013 2:49 pm 

Kā degli izmantoju kalibrētus pusautomāta uzgaļus. Atliek piemeklēt attiecīga izmēra caurulīti iegriezt vītni ... :7:

Profile  

PostPosted: Tue Jan 08, 2013 3:07 pm 

cuss wrote:
Kā degli izmantoju kalibrētus pusautomāta uzgaļus. Atliek piemeklēt attiecīga izmēra caurulīti iegriezt vītni ... :7:

Hmmm, interesanti! Itkā tā jau daru, bet tomēr deg cauri, esmu licis tur metāla vati ar ūdeni, kādu laiku darbojās tad atkal sāk degt cauri. bet ja jums strādā, tad varbūt man jāpameklē smalkāks deglis, pagaidām man ir 0.8mm (iespējams tas ir par resnu?) vai gāzes par maz?

Profile  

PostPosted: Tue Jan 08, 2013 3:56 pm 

Esat pats atbildējis uz savu jautājumu . Pie normāla gāzes daudzuma deglis ir knapi silts samazinot gāzi tas paliek arvien karstāks.

Profile  

PostPosted: Tue Jan 08, 2013 5:57 pm 

cuss wrote:
Esat pats atbildējis uz savu jautājumu . Pie normāla gāzes daudzuma deglis ir knapi silts samazinot gāzi tas paliek arvien karstāks.

Oj! Atvainojos par neuzmanību!
:18:

Turpinam eksperimentus.

Profile  

PostPosted: Tue Jan 08, 2013 6:18 pm 

Kā degli var izmantot šprici ar adatu . Esiet uzmanīgi ja būs pamazu gāzes spiediens liesmu ieraus šļūtenē un :23:

Profile  

PostPosted: Wed Jan 09, 2013 7:07 pm 

http://www.youtube.com/watch?v=YfG6kyifq30

Kā ir ar šādiem HHO ģeneratoriem ar stiepli? Cik viņi efektīvi un kā šeit ir ar to strāvu?
Sākumā vienkārši gribas paeksperimentēt ar ko vienkāršāku.

Profile  

PostPosted: Wed Jan 09, 2013 7:21 pm 
Site Admin

Manuprāt tas ir pilnīgi bezjēdzīgs risinājums. Cellei viens no parametriem kas nosaka efektivitāti ir virsmas laukums. Šādam risinājumam virsmas laukums ir salīdzinoši niecīgs. Turklāt ja ir tikai divi elektrodi, tad efektīvai darbībai būtu nepieciešami 2.5V sprieguma starp tiem, protams, var laist visus 12V, bet tas būs neefektīvi un lielākā daļa enerģijs aizies lai uzsildītu elektrolītu, celle ātri pārkarsīs un sāks vārīties ģenerējot tvaiku. Abet 2.5V ar lielām strāvām dabūt ir grūti, nav tādu gatavu barokļu, nē nu ir jau, bet tie maksā dārgi un grūti dabūjami. Pie tam, pati konstrukcija arī ir nevajadzīgi sarežģīta. Arī rezervuārs nepieciešams kur to spirāli iegremdēt, tas rada bīstamību, ka ja ies gaisā un rezervuārs būs stikla trauks, būs jautrība slimnīcā. Ja gribi gūt pieredzi - uz priekšu, bet ja tomēr gribās ar pirmo reizi puslīdz jēdzīgu celli uztaisīt, tad iesaku drycell variantus ar plāksnēm. Katrā ziņā nerekomendēju tērēt resursus un laiku.

Profile  

PostPosted: Thu Jan 10, 2013 9:29 am 

cik noprotu ar sasalšanu nevajadzētu būt problēmu, tik jāpievieno sodium hydroxide...!?
varbūt runa negāja par -25 grādu ziemu (:

Profile  

PostPosted: Thu Jan 10, 2013 3:29 pm 
Site Admin

salšana nav problēma pie lielākiem tilpumiem un, protams, arī ja izmanto KOH, bet tā ir problēma celles apgabalos kur ir mazi tilpumi un plāni ūdens slānīši. Metāls labi nodod aukstumu uz šķidrumu starp plāksnēm, tās vietas sasalst un izspiež blīves. Savukārt burbuļatorā, kur ir lieli tilpumi vienkopus un plastikāts apkārt, tur problēmu nav.

Profile  

PostPosted: Mon Feb 04, 2013 3:26 pm 

Par HHO uz auto.

Bija man Jetija aprāts uz merša, dīzeļa (vecais plunžera sūknis bez elektronikas). Ekonomija laba, aššš līdz 40%, tik klapata ar to ūdens līmeņa uzraudzīšanu, un ja noregulēja lielāku amperāžu, lai vāirāk HHo nāk ārā, tad karsa ampērmetra kontakti. Citādi baigi labi, bet ņemot vērā, ka esmu slinks:
tika izmēģināts arī
viewtopic.php?f=3&t=47
( Jetija būvēts). Ekonomija mazāka, bet klapatu nekādu. Uzliki verķi un aizmirsti... Brauc tik.
Intresanti, ka efekts ( ekonomija) vēl darbojas 2 -3 dienas pēc tam, kad verķis atslēgts. Fantastika, bet fakts! Acīm redzot, tur nav pe vainas jonizētais gaiss, bet gan kaut kas cits. Kā tika spriests, laikam degviela tiek kaut kādi ''uzlādēta'',.....

Profile  

PostPosted: Tue Feb 05, 2013 8:22 pm 

Buutu jauki ja kaads uznemtos jau atziitos rezultatiivos eksperimentus uzstaadiit uz auto profesionaalaa liimenii.... pie reizes jautaajums - ir taada doma veikt liidziigu darbiibu kaa shaja video par Krasnova atklaajumu....

http://www.youtube.com/watch?v=Fm6MHg46m2U

Profile  

PostPosted: Fri Feb 15, 2013 9:52 pm 
Site Admin

Būtu arī jauki, ja kāds to visu nosponsorētu. Šādi testi uz jaudas stenda nav lēts prieks :D

Profile  

PostPosted: Sun Sep 15, 2013 6:53 pm 

par HHO mašīnā.

Domājot loģiski, sensori mēra skābekli izpūtējā. tātad vajag atdalīt HH no O, tas ir elementāri slapjajai cellei!
Bet man ir jautājums par barošanu, teiksim ka HHO ģenerators(sausais)ar piecām neitrālajām plāksnēm pie 12v ''ēd"' 10A, tad ja es izmantoju 2v(jā 2v, nav drukas kļūdu) barošanas bloku bez neitrālajām plāksnēm man viņš attiecīgi patērēs daudz reizes vairāk ampērus lai saražotu to pašu daudzumu gāzes?

Profile  

PostPosted: Wed Sep 18, 2013 6:39 am 

Manuprāt arī plākšņu laukums spēlē nozīmi. Tad tev anoda un katoda plāksnes jāpalielina tik pat cik neitrālajām plāksnēm bija laukums.

Profile  

PostPosted: Mon Oct 28, 2013 8:28 pm 

Tātad izdomāju savu ZPD taisīt par šādu tēmu. Tad man radās jautājums, kur iespējams iegāties un kur vispār griež nerusējošā tērauda plāksnes?

Profile  

PostPosted: Tue Oct 29, 2013 7:03 am 

http://www.alfametals.lv
http://www.eht-dizains.lv - šie griež ar lāzeru, bet man šķiet, ka HHO aparātiem labāk bija cirst ar presi.

Profile  

PostPosted: Wed Oct 30, 2013 9:55 am 

Vakar pa teļuku skatoties iekrita acīs šitais raidījums. Sci-Fi Futuris skaitās, bet acīmredzami tas pats sameistarotais HHO, vienīgi dizainiski elegantākā kastē un aprīkojumā.
http://euronews.com/2013/10/28/fire-from-water/

Profile  

PostPosted: Sun Feb 02, 2014 4:16 pm 
Site Admin

Pēdējais interesantais jaunums šinī jomā ir hho pūšana platīna katalizatorā, kas liek tam rekombinēties dodot karstumu pat bez sākuma siltuma pievadīšanas. Karstums rādās krietni liels uz pašas platīna virsmas, kamēr liesma netiek pastāvīgi aizdedzināta, bet tikai piegādā gāzi reakcijai. Iespējams tas dēļ ķīmiskā rekombinācijas procesa, kurā kaut kādā mirklī piedalās arī atomārais ūdeņradis. Tas tādā gadījumā varētu noteiktos apstākļos dot ievērojami vairāk siltuma nekā tradicionāli:
http://www.youtube.com/watch?v=eTuFuw6vAlo

Profile  

PostPosted: Wed Sep 10, 2014 9:25 am 

Sveiki, gribēju padalīties ar šķiet komercializētu HHO aparātu, ko uzgāju forumā. Kā rādās Baltkrievi būvējuši. Tehniskais risinājums t.i. salikt visu el.kastē manuprāt ļoti foršs.
http://realstrannik.ru/forum/49-teoriya-andersena/134471-universalnaya-vodorodnaya-svarochnaya-stancziya-qhho-boxq.html

Lai iedvesma nepazūd pašiem būvēties. :9:

Profile  

PostPosted: Wed Sep 10, 2014 8:04 pm 

apskatot tos aparātus, vispār jau forši... unversāls verķis arī var metināt ar elektrodiem..
tikai radās jautājums kā viņi atdala atsevišķi H un O2, jo cik saprotu tajā HHO aparātā abas gāzes ir sajaukušās kopā...

Profile  

PostPosted: Mon Sep 22, 2014 6:39 pm 

Gāzes netiek atdalītas , bet ir neliels trauciņš ar benzīnu caur kuru plūst HH0.

Profile  

PostPosted: Tue Sep 30, 2014 8:51 pm 

es prasiju par Berimory ielikto linku, kur video ir redzamas divas caurules, tad tur gāzes tiek atdalītas...

Profile  

PostPosted: Fri Oct 03, 2014 8:29 pm 

kriss77 wrote:
es prasiju par Berimory ielikto linku, kur video ir redzamas divas caurules, tad tur gāzes tiek atdalītas...

Gāzes netiek atdalītas - tiek regulēta HHO plūsma caur benzīnu vai pa citu izeju.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 79 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC