Viss ir labi!

It is currently Wed Dec 13, 2017 8:27 pm

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 149 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject: Re: Dzīvais un mirušais ūdens
PostPosted: Wed Oct 09, 2013 12:21 pm 

Lūk te jau daži tirgot sākuši :)

Attachments:
joniz.jpg
joniz.jpg [ 253.48 KiB | Viewed 26705 times ]
 Profile  

PostPosted: Wed Oct 30, 2013 8:54 am 

Gribēju pajautāt jūsu domas par 2 aparātiem:
1. Vitualizers http://www.frequencyrising.com/water_VitalizerPlus.htm
2. Ozonators http://www.frequencyrising.com/ozone_ozonator.htm
Abdiem darbības principi ir aprakstīti tais linkos.
Tas pirmais man likās interenats tieši ar to ka ūdens strukturēšanā piedalās mehāniska virpuļošana. Tad es atcerējos Jetija pirmajā postā sacīto par elektrostatisko lādiņu ūdenkritumu tuvumā. Varbūt tai kustībā kautkas ir?

Attachments:
File comment: Ozonators
portazone250.top.jpg
portazone250.top.jpg [ 7.76 KiB | Viewed 26650 times ]
File comment: Vitualizer pluss
vitalizer_plus_color.jpg
vitalizer_plus_color.jpg [ 12.44 KiB | Viewed 26650 times ]
 Profile  

PostPosted: Wed Oct 30, 2013 9:24 am 

Vēl uzgāju netā vienu tādu krūzīti kas saucas "Nano Energy Flask Portable Water Alkaline pH Enhancer". Rakstīts ka filtru jāmaina reizi gadā.
amazone un ebay var pat tādus nopirkt. Iekšā kautkādi minerāli.

Attachments:
Flask.jpg
Flask.jpg [ 99.45 KiB | Viewed 26648 times ]
 Profile  

PostPosted: Tue Nov 19, 2013 2:05 pm 

Sveicināti forumieši!

Ļoti ieinteresēja dzīvā ūdens aparāta izveide paša spēkiem.
Caurules, sieti un citi agregāti ir iegādāti, atlicis to visu pieslēgt elektrībai! :D

Ja pareizi "izpīpēju" šo topiku, tad man vajag četras šādas diodes?
Diode DO-35 200 V, BAV21

Kuras savukārt ir jāsaslēdz šādā pōzā:
Image

Lūdzu nelamājaties, ja kļūdos! :flag:

Profile  

PostPosted: Tue Nov 19, 2013 10:42 pm 
Site Admin

Ar 4 diodēm būs pilnais tilts un līdz ar to lielāks spriegums. Arī lielākas strāvas plūdīs cauri, ūdens ātrāk uzsils. Bet tā diode nodegs vienā mierā, jo paredzēta vien 250mA. A strāvas var plūst pat līdz 5A atkarībā no ūdens vadītspējas un elektrodu attāluma. Ņem 1n5408 diodes, tās tur 1000v un 3A, argusā maksā kapeikas. Vajadzības gadījumā vari salikt divas paralēli lielākai strāvai. Un nevajag tiltu, pietiek vien ar vienu diodi, vai vairākām paralēli saslēgtām, kas kopā veido vienu lielu un jaudīgu diodi. Apmēram šitā:
Image

Profile  

PostPosted: Wed Nov 20, 2013 7:42 am 

Paldies!
Kad viss būs gatavs uzrakstīšu atskaiti! :)

Profile  

PostPosted: Thu Nov 21, 2013 12:04 pm 
Site Admin

nedabuj tik pa knaģiem :electr:

Profile  

PostPosted: Sun Dec 22, 2013 4:17 pm 
Site Admin

Pēdējās dienās pastrādāju pie spainīšiem, jo bija izraisījies pieprasījums. 4 gabalus uztaisīju, kolēģis ieliks bildes kā tas izskatās. Ir vēl viens pasūtījums, bet vienu taisīt sanāk neefektīvi, pie tam materiāli man palikuši priekš 5 spainīšiem. Tāpēc, ja kādam ir vajadzība, var droši pieteikties šeit. Ja būs vēl vismaz 2 interesenti, tad ķeršos pie darba.
Cena 35 lati.

Profile  

PostPosted: Mon Dec 23, 2013 11:16 am 

Te ir tā bilde :cool:

Image

We buy things we don't need
with money we don't have
to impress people we don't like.

C fight club

Profile  

PostPosted: Mon Dec 23, 2013 11:01 pm 

Jetijs wrote:
Pēdējās dienās pastrādāju pie spainīšiem, jo bija izraisījies pieprasījums. 4 gabalus uztaisīju, kolēģis ieliks bildes kā tas izskatās. Ir vēl viens pasūtījums, bet vienu taisīt sanāk neefektīvi, pie tam materiāli man palikuši priekš 5 spainīšiem. Tāpēc, ja kādam ir vajadzība, var droši pieteikties šeit. Ja būs vēl vismaz 2 interesenti, tad ķeršos pie darba.
Cena 35 lati.

es uz vienu labprat pieteiktos.

Profile  

PostPosted: Fri Dec 27, 2013 2:07 pm 

Ir dažas lietas, kuras jums būtu jāzina taisot šos te jonizētājus. Es arī uztaisīju, patestēju un lūk kādi secinājumi.

Pirmām kārtām izmatojot, kā katodus, nerūsējošā tērauda stieņus, tie ar laiku izšķīst skābajā ūdenī (skat. bildi), tāpēc būtu jālieto titāna stieņi ar platīna pārklājumu. http://www.youtube.com/watch?v=MEwP1GsYqng

Otra lieta ir tā, ka mākslīgi iegūts jonizēts ūdenis ir savādāks nekā dabiski iegūts. Lūk varam paskatīties dažus rakstus par to, kur teikts, ka testējot uz žurkām tām ar laiku radies sirds muskuļu problēmas u.c. http://www.aqualiv.com/education/65-alk ... ter-report

Lūk raksts kurā izskaidrots kā var iegūt dabiski jonizētu ūdeni (otrā izvēlne jāspiež: How can you Ionize the water without electricity?) http://www.vitev.com/faq/
un lūk video process kā to dara http://www.youtube.com/watch?v=LJkg8V4PrpE
un ORP rādītāji ir apmēram -300 http://www.youtube.com/watch?v=ALjE_AtSr58

Jautājums jetijam, kapēc viņš izvēlas jonizēt ūdeni ar elektrolīzes procesu nevis izmantojot dabisko procesu?

Attachments:
File comment: Saēsts nerūsējošā tērauda stienis, kurš izmantots kā pozitīvais katods ūdens jonizēšanai ar elektrolīzes paņēmienu.
IMG_9696_.jpg
IMG_9696_.jpg [ 67.97 KiB | Viewed 26387 times ]
 Profile  

PostPosted: Sat Dec 28, 2013 10:24 pm 
Site Admin

Magnija īpašības ūdens jonizēšanai ir pētītas. Maginja stieņus būvmateriālu veikalos var gana lēti un daudz sapirkt. Metāliksks magnijs reaģējot ar ūdeni veido ūdeņradi, magnija oksīdu un magnija hidroksīdu, tas tā rupji skatoties un ideālā vidē, bet papildus tur notiek arī citi procesi. Veidojas arī pozitīvi lādēti ūdeņraža joni, kas ātri vien apvienojas molekulārā un līdz ar to inertā ūdeņradī, kas burbuļu veidā uzpeld virspusē un aiziet atmosfērā, kā arī OH joni ar negatīvu lādiņu, kas paliek ūdenī ilgāku laiku saglabājot savu lādiņu. Šie negatīvi lādētie OH joni arī ir lādiņa nesēji un liek ORP mērītājam rādīt negatīvu lādiņu. Bet lieta tāda, ka magnija elektrodam jābūt ar lielu virsmas laukumu lai nodrošinātu ātru un efektīvu OH grupu ģenerēšanu. Pie tam, tie ātri apaug ar oksīdu un izolē metālisko magniju no ūdens. Tas nozīmē, ka elektrodi regulāri mehāniski jātīra nost no oksīda. Arī max lādiņš ko var sasniegt sādi lādētam ūdenim nav pārāk liels. Tāpēc izmantoju elektrolīzi, jo tur lādiņu iespējams dabūt krietni vien lielāku, kas nozīmē, ka šāds ūdens jālieto mazākos daudzumos līdzīga efekta izraisīšanai. Pie tam, process ir gana ātrs, īpaši ja izmanto caurplūdes jonizētājus. Par elektrodiem piekrītu, inertāks materīals būtu labāks, tomēr, elektrodu koroziju savā praksē neesmu novērojis (iekrāsošanos gan). To vislielākajā mērā nosaka ūdens tīrība. Jo mazāk tajā izšķīdušo minerālu, jo labāk, tomēr jābūt kaut kādam minimumam, lai vispār elektrolīze varētu notikt. Piemēram, hho cellēs izmantojam tikai destilētu ūdeni un KOH. Šāds maisījums ir samērā inerts pret nerūsējošo tēraudu un tā kā tur nav citu minerālu piemaisījumu, celli var darbināt stundām no vietas nedēļām ilgi nenovērojot ievērojamu elektrodu koroziju. Toties paņem krāna ūdeni un pus stundā elektrodi būs cauri. Tāpēc ir jāseko līdzi ūdens kvalitātei un elektrodu dilšana mazināsies ievērojami.
Paskatījos tos video un linkus par dabisko jonizācijas iegūšanu. Neatradu nekur aprakstu par to mistisko minerālu bumbiņu sastāvu, ko izmanto kopā ar magniju. Līdzīgas bumbiņas esmu manījis tanīs power ball veļas bumbās, ko sanāca izdevība izārdīt. Ieliku tās bumbiņas ūdenī un regulāri mērīju PH un ORP - nekādu izmaiņu, pat ja ūdens atradās pastāvīgā kustībā. Var jau būt man gaījās feiks. Video autors arī runā nedaudz dīvaini par to cik slikts ir "veikala ūdens", jo tajā esot toksīni ko tas savāc no atmosfēras kā arī co2, kas padara ūdeni skābu. Par toksīniem gribas pasmīnēt, bet co2 gāzētā ūdenī jā, veido ogļskābi un padara ūdeni skābu, bet ja to pavāra un viss co2 izdalās, ūdens skābums arī pazūd. Negāzēts veikala ūdens nebūs skābs lielākajā vairumā gadījumu. Aprakstā minēts, ka tieši ūdeņradis molekulārā formā ir tas brīnuma avots.

Quote:
The 2 free Hydrogens then get together creating molecular Hydrogen. This molecular Hydrogen is then consumed by the glass and broken down by our hydrogenase enzymes

Neviena vārda par OH grupu kas patiešām ir negatīvā lādiņa nesējs. Tas viss kopā man liek ļoti šķibi skatīties uz dažādām brīnumiekārtām, magnētiskajiem ūdeņiem un citām šādām lietām. Ja es nezinu kas ir to granulu sastāvā un pats tādas uztaisīt nevaru, bet varu tās nopirkt, tad palies nē - palikšu pie spainīšūdens. Augšminētais arī liek man nedaudz šaubīties par procesa dabīgumu. Elektrolīze galu galā arī ir dabisks process un OH joni lielākā vai mazākā daudzumā ir jebkurā ūdenī, izņemot varbūt destilētu. Par to kā dabā iespējams notiek jonizācija minēju ūdens struktūras topikā. Papildus info par ūdeni un tā daudzajām īpašībām (tai skaitā jonizāciju un klasteru formēšanu) no zinātniskās puses var pasmelties te:
http://www.lsbu.ac.uk/water/index2.html
Par žurkām lūdzu informācijas avotu, citādi nevar zināt apstākļus.

Profile  

PostPosted: Thu Jan 02, 2014 2:11 pm 

Jetij, vari izdarīt eksperimentu?
Man interesē kā mainās PH un ORP, ja piemēram 1 litram ūdens paburbuļo cauri kādas 30 min palielāku apjomu HHO gāzi. No kāda HHO metināmā vai kādas citas ražīgas celles.

Profile  

PostPosted: Thu Jan 02, 2014 2:19 pm 

Jetijs wrote:
Cena 35 lati.

Man interesē nevis spainītis, bet tas caurplūdes aparāts. Vai tos tev nav doma kautkad taisīt?

Profile  

PostPosted: Thu Jan 02, 2014 3:09 pm 
Site Admin

Paštaisīti man viņi gana dārgi sanāca ap 120 latiem, plus jāuzpilda rezervuārs sākumā un nav pašattīrīšanās. Domāju par jaunu un kompaktāku dizainu, kas būtu arī lētāks. Tomēr jebkurā gadījumā dārgāk kā spainītis jau būs gan.

Profile  

PostPosted: Thu Jan 02, 2014 3:10 pm 
Site Admin

raptors wrote:
Jetij, vari izdarīt eksperimentu?
Man interesē kā mainās PH un ORP, ja piemēram 1 litram ūdens paburbuļo cauri kādas 30 min palielāku apjomu HHO gāzi. No kāda HHO metināmā vai kādas citas ražīgas celles.

diemžēl celle patreiz nav darba kārtībā.

Profile  

PostPosted: Tue Jan 07, 2014 3:55 pm 

Quote:
Par žurkām lūdzu informācijas avotu, citādi nevar zināt apstākļus.

Lūk raksti par kaitīgumu elektrolīzes procesā iegūto ūdens jonizēšanu.

Lūk kā izsakās par jonizēto ūdeni tie, kuri ūdeni uzlabo ar dabiskām metodēm: tensora lauku, kristāliem uc.
http://www.dancingwithwater.com/article ... water-not/

Te daži zinātniski eksperimenti uz žurkām.
http://www.detoxifynow.com/clinical_stu ... water.html

Profile  

PostPosted: Sun Feb 02, 2014 4:10 pm 
Site Admin

Katrs lai lieto tādu ūdeni kāds viņam ērtāk iegūstams. Līdz šim vēl neesmu saskāries ar kādiem negatīviem faktoriem elektrolītiski iegūta dzīvā ūdens lietošanā. Nevajag, protams, pārspīlēt un uzturā to lietot kā vienīgo šķidrumu un tad būs labi. Pats lietoju šādu ūdeni ne tik bieži kā vajadzētu, bet rezultātus pēc lietošanas uzreiz pamanu. Pārsvarā sāku lietot kad jūtu kādu vājumu/slimību tuvojamies.

Profile  

PostPosted: Mon Feb 03, 2014 10:19 am 

Ļoti daudz mums saka priekšā mūsu organisms.
Ja tā godīgi jonizētais ūdens nav garšīgs un baudāms. Es tā kā arī sliecies vairāk uz to ka jonizēto ūdeni nav vēlams lietot ilgstoši. Viņš tomēr iegūts agresivā veidā sašķeļot molekulas, un ūdens klāsteru struktūra noteikti nav dabiska. Ir ļoti daudz slavas grāmatas jonizētajam ūdenim, bet tās parasti ir kūrējuši jonizatoru ražotāji.
Tie jonizētā ūdens noliedzēji apgalvo, ka ķermeņa PH līmeni nevar izmainīt ar jonizētu ūdeni. Iespējams ka viņiem ir taisnība, un ka organismā notiek daudz sarežģītāki procesi nekā mēs spējam izprast.
Piemēram sārmains pārtikas produkts ir citrons, kurš ir ļoti skābs, taču organisms to uzņemot paceļ PH neskatoties uz to ka pats produksts ir skābs.
Piemēram ābolu sulai PH ir tikai kādi 4 vai 5, taču organismam to spēj pilnvērtīgi uzņemt un izlietot savā labā. Es sliecos uz to, ka labākais veids kā paclet PH ir sārmaina pārtika. Tie ir augļi un dārzeņi. Ne pa velti daudzi ir aizrāvušies ar svaigēšanu. Cilvēkam labākā ir "dzīva pārtika", tāda ko daba mums dod.

Es vairāk kārt esmu meģinājis HHO charged water, par kuru esmu rakstījis šī topika pirmajā lapā. Pēc uzlādes ar HHO PH līmenis paceļas līdz 8,5 taču būtiskākais ir izmainītā struktūra. Un vēl kas šāds ūdens garšo lieliski, atšķirībā no jonizētā ūdens. Netā Ir ļoti maz informācijas ir par šādu metodi. Šīs metodes izstrādātājs ir Bill Lang.
Šinī forumā viņš ir komentājis kāpēc parastā veidā jonizēts ūdens(atdalīšanas princips) (DUAL DUCTED ELECTROLYSIS) nav tas labākais , jo organisms nemaz nespēj viņu pielietot.
http://www.energeticforum.com/health-fi ... water.html

Vēl bija viena metode. Atceros ka kaukad internetā uzskrēju virsū vienam verķim kurš ūdeni iztvaicēja un tad kondensēja atpakaļ par ūdeni. Bez tam nevis lielās temperatūrās, bet zemās. Tādējādi atkārtojot proecesu kas notiek dabā ar ūdeni, mākoņiem un lietu. Bija sarakstīts ka esot ļoti veselīgs, ar pareizo struktūru utt.

Profile  

PostPosted: Fri Feb 14, 2014 10:41 am 

raptors wrote:
Ja tā godīgi jonizētais ūdens nav garšīgs un baudāms.

Tas nu noteikti ir atkarīgs no tā kāds ūdens tiek lietots. Rīgā pilsētas ūdens kas nāk no mazā baltezera pats par sevi ir normāls un pēc jonizēšanas negaršīgāks nepaliek. Tiesa garšīgāks arī nepaliek.

raptors wrote:
ķermeņa PH līmeni nevar izmainīt ar jonizētu ūdeni

kā jau iepriekš rakstīju un to varu vēlreiz tikai apstiprināt, ka jonizēta ūdens dzeršana mērenos daudzumos ķermeņa PH līmeni (mērīts tiek siekalu PH līmenis) palielina nebūtiski - 3-6 mēnešu laikā par 0,2-0,4. taču jonizēta ūdens vannas gan PH līmeni ietekmē būtiskāk. Taču ilgstošus rezultātus un ilgstošu ķermeņa PH līmeni tomēr vairāk acīmredzot iektekmē ikdienas pārtika, emocionālais stāvoklis, veselības stāvoklis u.t.t.

Tai paš laikā, piemēram, jonizējot pilsētas ūdeni var ļoti labi atdalīt nost hloru, fluoru un citus kaitīgos ūdenī esošos savienojumus. Tie nonāk skābajā ūdenī, kas diezgan jūtami ož pēc hlora.

Par to citrona, ābola u.c. skābo augļu spēju palielināt PH līmeni ir tāds joks, ka tajos ir atrodams kālija citrāts, kas pats par sevi nespēj nomākt produktos esošās skābes PH līmeni, taču nonākot aknās tas metabolizējas par kālija bikarbonātu un kļūst ļoti sārmains. Tādā veidā skābs auglis organismu patiesībā var ietekmēt uz sārmaino pusi.

Protams dzert dabīgā veidā PH nedaudz sārmainu un "strukturētu" ūdeni būtu droši vien krietni labāk nekā izmantot agresīvos elektrolīzes jonizētājus, taču manuprāt tie daudzie dabiskie jonizētāji un strukturētāji, kas satur minerālus paaugstina ūdens PH līmeni uz tā rēķina, ka izšķīdina ūdenī daļu no saviem minerāliem, bet to pašu hloru pilsētas ūdeni jau viņi neizvāks, tā kā katram savi plusi un mīnusi un visi mēs nevarēsim dzīvot kalnos un dzert dabīgi tīru strukturētu kalnu avotu ūdeni, tāpēc pilsētas apstākļos dzīvojošajiem iespējams būs vajadzīgi kādi advancētāki paņēmieni kā dabūt veselīgāku ūdeni.

Profile  

PostPosted: Mon Feb 17, 2014 10:15 am 

kur var iegādāties ūdens mērītāju?

Profile  

PostPosted: Mon Feb 17, 2014 10:30 am 
Site Admin

Gan PH Gan ORP mērītājus pērku iekš ebay, Cenas viņiem attiecīgi laikam bija 9$ par PH un ap 40$ par ORP mērītāju. PH vairs ipaši nepārbaudu, ORP dod svarīgāku un precīzāku info.
http://www.ebay.com/itm/Digital-ORP-Red ... 2a37bcc2a1

http://www.ebay.com/itm/Digital-PH-Mete ... 4d13d005d0

Profile  

PostPosted: Mon Feb 17, 2014 10:32 am 
Site Admin

Jaunākajās versijās izmantoju kā membrānas materiālu arī neilonu, tas dod labākus rezultātus, jo membrānas materiāls vēl vairāk ierobežo ūdeņu sajaukšanos:
Image

Profile  

PostPosted: Fri Mar 07, 2014 11:10 am 

Man uznāca brainstorms:)
Man ienāca prātā ideja, ka teorētiski to elektrisko lādiņu var uzņemt varbūt elektriski!?
Varbūt statiski uzlādējot kādu metāla lodi... Varbūt vienkārši turot roku uz akumulatora "-" spailes...
Jo dzīvā ūdens vanna taču dara to pašu, pārnes liekos elektronus uz cilvēka ķermeni.

Profile  

PostPosted: Sat Mar 08, 2014 12:40 pm 

raptors wrote:
Man uznāca brainstorms:)
Man ienāca prātā ideja, ka teorētiski to elektrisko lādiņu var uzņemt varbūt elektriski!?
Varbūt statiski uzlādējot kādu metāla lodi... Varbūt vienkārši turot roku uz akumulatora "-" spailes...
Jo dzīvā ūdens vanna taču dara to pašu, pārnes liekos elektronus uz cilvēka ķermeni.

Jārada ir potenciālu starpība, lai notiktu lādiņu pārnešana. Vienkārša rokas pielikšana pie aķa klemmes nekādu labumu nedos. Pamatā tāds medicīniskais aparāts padomju laikos bija sastopams, kur ar augstspriegumu lādēja cilvēku.

Profile  

PostPosted: Sun Mar 16, 2014 2:06 pm 

dulburs wrote:
Pamatā tāds medicīniskais aparāts padomju laikos bija sastopams, kur ar augstspriegumu lādēja cilvēku.

Saucās "Elektriskais krēsls" :shura:

Jetijam kāds lieks spainītis nav aizķēries?

Man te uzdāvināja šādu trauku, interesanti būtu pamērīt jonizāciju tādam: https://www.youtube.com/watch?v=13AZoQpgIEM

Profile  

PostPosted: Sun Mar 16, 2014 7:50 pm 
Site Admin

Pagaidām lieks spainītis nav, bet uz nedēļas nogalī droši vien jau būs, ir vēl gribētāji.

Profile  

PostPosted: Wed May 14, 2014 5:54 pm 

Sveicieni, šmucspainavniekiem!

Ar Jetija gādību esmu ticis pie jonizatora, pēdējās versijas. Nu jau kādu brīdi izmantoju un esmu solījies dot informāciju par saviem novērojumiem, sajūtām un eksperimentiem. Tuvākajās dienās pasūtīšu ORP un PH mērītājus, kad tie būs pienākuši, tad varēšu savus novērojumus pamatot arī ar kādiem precīziem datiem. Pēdējā pusgada laikā esmu izlasījis milzum literatūras par jonizētā ūdens lietošanu, pielietojumu un eksperimentiem. Taču, vadoties no grābekļu kāpēju meistaru ilggadējās:) pieredzes, arī es esmu nonācis pie secinājuma, ka visam rakstītajam ticēt nevar un viss ir jāizmēģina uz savas ādas.

Dzeršanai ūdeni ņemu no avota, kas atrodas 1,5 km no manas mājas. Tas ir labs ūdens ko dzeru un lietoju ēdienam jau 14 gadus. ūdenim gan ir padaudz kaļķis, bet tas jonizēšanās procesā nosēžas spainīša dibenā. Dzeru jonizēto ūdeni katru dienu. Man tas gan ļoti garšo. Citreiz sanāk izdzert dienas laikā pat 2 - 3 litrus, citreiz puslitriņu. Pirms kāda mēneša biju izmērījis siekalu PH un tas man bija ideāls. Bet tas izskaidrojams ar to, ka diezgan bieži iedzeru vakarā mazliet sodas ūdeni. Pirmajās dienās, kad sāku lietot bija vērojamas vakarpusē nelielas vieglas galvas sāpes. To izskaidroju ar savu piesārņotību un arī ar to, ka manam organismam mazliet šobrīd trūkst magnijs B6, selēns un citi minerāļi un vitamīni. Pēdējo gadu stresi ir krietni pasmēlušas manas rezerves. Vēl galvas sāpju(teicu, ka tās bija ļoti vieglas) iemesls varētu būt tas, ka sāku lietot jonizēto ūdeni un pamazām atsakos no kafijas. Izlasīju šajā pat topikā, ka kafijas atkarība ir problēma:).
Pēcāk, jau kādā ceturtajā dienā ar galvu viss bija kārtībā. Ūdens paaugstina tonusu, tas ir jūtams, esmu novērojis, ka varu mierīgāk uztvert stresa situācijas un vairs tik ļoti necepties, galva strādā skaidrāk. Jonizētā ūdens lietošana diezgan būtiski samazina apetīti(tie, kas mani pazīst, zina, ka man šis jautājums ir būtisks, jo mīlu labi un daudz ēst :lough: :pig: ). Bija dienas, kad brokastis vēl nebiju ēdis ap plkst. 13.00, lai gan rīts jau sākas 7.00 un izsalkuma sajūta ir minimāla. Esmu sācis mazāk ēst(sasodīts, vairs nevaru apēst tik lielas porcijas kā biju pieradis! :devil: ) Var jau protams būt, ka tas ir placebo, bet šķiet, ka garastāvoklis arī ir labāks un noturīgāks. Par cik sieva mīl saldētavā sasaldēt dažādas dabisko zālīšu novārījumus un sulas, ko lieto sejas kopšanai, tad sasaldēju arī jonizēto ūdeni. Mēģināju no rīta ar to notīrīt seju, kā to dara sieva, brrr...secināju, ka sievietēm patīk sevi mocīt, ka tā nav mana ikdiena. Taču efekts bija labs, vaigi rozā bija visu dienu :blush:.

Kā vēl izmantoju jonizēto ūdeni? Mazgāju ar to zobus, izmantoju mazgāšanās procesā arī sodu un mani dabiski latviski dzeltenie zobi jau jūtami mainījuši krāsu uz balto pusi, tas nozīmē, ka varēšu ietaupīt uz zobu higiēnista rēķina. Reizēm, no rīta muti izskaloju ar mirušo ūdeni. Esmu atklājis ka pēc nedēļas ilgas ūdens lietošanas vairs neasiņo smaganas(man bija ar to problēmas) un rūķīši pa nakti spēj mazāk pietaisīt muti:). Secinu, ka uzlabojas mikroflora mutē.

Pašlaik esmu podiņos iesējis dažas garšvielas un daļu no tām laistu ar jonizēto ūdeni. pagaidām vēl nav pārliecinošu rezultātu, eksperiments turpinās. Plānoju siltumnīcā tomātus un gurķus šad un tad palaistīt ar jonizēto ūdeni. Lasīju literatūrā, ka skābais ūdens ir lielisks aizsargs pret dažādiem kaitēkļiem un slimībām. Vasarā būs iespēja izmēģināt.

Tagad mazliet par skābo ūdeni. Man tas dikti patīk! :) Mirušais ūdens ir ļoti skaistā dzeltenā krāsā, mazliet smaržo pēc dezinfekcijas līdzekļiem, ko izmanto slimnīcās un ir skābs, kā citronūdens bez cukura. Ar skābo ūdeni pamēģināju nomazgāt spoguli. Tīrās viegli, bet vēl ir jāeksperimentē. Domāju, ka nepieciešams skābajam ūdenim ļaut nožūt un šķiet, ka tas kaut kādā veidā atgrūž ūdens tvaikus vannas istabā. Bet tas bija tikai viens mēģinājums, vēl jāeksperimentē. Pēc Termīc ieteikuma, esmu dažas reizes pamēģinājis ar rokām izmazgāt zeķes gan jonizētā, gan parastā ūdenī. Ieliku katru zeķi savā traukā, vienā ar parastu ūdeni, otrā ar jonizētu un vienkārši ar rokām maisu. Šķita, ka jonizētā ūdens trauks kļuva netīrāks, nekā parastajā. Vēl neesmu eksperimentējis ar dažādiem mazgāšanas līdzekļiem, bet to vēlāk. Doma tāda, ka kādreiz šmucspainavieši varētu uztaisīt caurplūdes jonizatoru veļenēm un trauķenēm, kas ļautu ietaupīt mazgāšanas līdzekļus. Bet šajā lauciņā vēl eksperimentēšu visas vasaras garumā.

Bērnam sasāpējās vēders un iedevu malciņu skābulīša, vēdersāpes mitējās. Iespējams, ka bērns pēc vakariņām bija padzēris parastu ūdeni un kuņģa skābe nespēja tikt galā un ar skābo ūdeni tika stimulēts gremošanas process.

Ar nazi iegriezu pirkstā, brūci apstrādāju ar mirušo ūdeni, mazliet tā kā sūrkstēja, bet nākamajā dienā pat nebija apsārtums un brūce sadzija dažās dienās.

Vienam manam zirgam ir problēmas ar spalvu, tā krīt ārā(ne ziemas, bet pa pliko), veterinārs saka, ka tas esot splavgrauzis, ir tāds parazīts, kas grauž spalvu, mazāks par utīm, nevar pamanīt. Sākam apstrādi ar mirušo ūdeni, redzēsim kāds būs rezultāts. Ārsts saka, ka spalvgrauzi ar šo ūdeni varētu nogalināt, bet spalvām tas neko nedos.

Vēl esmu mēģinājis kājas mazgāt ar skābo ūdeni. Rezultāts - pēdas krietni mazāk svīst. Bet, droši vien tas ir jādara samērā regulāri.

Vēl ir čupām idejas, kur un kā izmēģināt šos ūdeņus, bet ja kādam ir arī kāda ideja, tad dodiet ziņu. esmu atvērts eksperimentiem:)

Profile  

PostPosted: Wed May 14, 2014 7:26 pm 

Par vēl dažādiem eksperimentiem ar sārmainā/skābā ūdens pielietojumu. Kad pētīju uz jonizētāja kastes rakstītos pielietojumus, iekrita acīs, ka ar skābo ūdeni esot jāmazgā āda un mati. Tā lūk tālāk turpināju pētīt, līdz aizpētījos līdz matu mazgāšanai ar "No Poo" metodi. Ideja ir sekojoša: mati ir tāds garš veidojums kas viscaur pārklāts ar zvīņām un nokļūstot sārmainā vidē tās zvīņas "atveras vaļā" un tad no matiem var efektīvi izmazgāt tajos sakrājušos netīrumus. Bet šādi mati ar "atvērtām zvīņām" paliek neķķemmējami, spuraini un ātri piedrazotos, tāpēc, lai tās zvīņas dabūtu atpakaļ pie mata stumbra, tās vajag pakļaut skābai videi un tad tie atkal kļūst mīksti, vijīgi, viegli ķemmējami un viskautkādi savādāk superīgi. Nu un ja matus var tik efektīvi izmazgāt ar skābu un sārmainu ūdeni, tad nafig jātērē nauda visvisādiem šampūniem, kas ne tikai neiztīra matus tik labi kā sārmains un skābs ūdens, bet gan vēl satur pilns dažādas organismam kaitīgas ķīmijas. Tiesa, pie sārmainā ūdens tomēr vēlams pielikt klāt arī sodu, kas darbojas kā abrazīvs un palīdz izskalot visvisādus netīrumus no matiem un arī skābā ūdens vietā no jonizētāja (pie skābā ūdens tomēr nosēžas gan hlors gan daudzas citas nevēlamas vielas, kuras nesmaržo tik labi) es labāk izmantoju parastu ūdeni, kam pievienoju nedaudz citrona sulas. Tā jau gandrīz gadu neesmu matus mazgājos ne ar ko citu kā sodas/citronūdeni un rezultāts ir fantastisks. Ne tikai mati ir kļuvuši krietni veselīgāki (lai gan nevaru sūdzēties, ka iepriekš tie būtu bijuši slimīgi vai kā) bet arī tagad varu matus mazgāt tikai reizi vienā vai pat divās nedēļās un pārējās reizēs tikai izskalot ar ūdeni un mati turās tīri. Salīdzinājumā pirms tam, kad lietoju šampūnu, ma tus nācās mazgāt pēc katra treniņa, pēc katras svīšanas, jo pretējā gadījumā tie ātri palika saķepuši un neforši.
Ņemot vērā sārmainā/skābā ūdens ietekmi uz matu struktūru un pamanot to biowashball veļas mazgājamo bumbu, ko iemet veļas mašīnā un nevajag lietot pulveri reklāmu, kur viņi rāda, cik viņu washball bumba veido sārmainu ūdeni, arī es nolēmu paeksperimentēt ar mazgāšanu sārmainā vs parastā ūdenī. Rezultāts bija acīmredzami sārmainā ūdenī drēbes izmazgājas labāk, tai paš laikā ne jau nu ideāli. Ar veļas pulveri tomēr rezultāts labāks. Taču doma paliek skaidra, ja veļas mašīnai pievadītu sārmainu, nevis PH7 ūdeni, tad veļu izmazgāt tas protams sekmētu, tikai tad jāskatās vai tā jau pret kaļķakmeni vārgie sildelementi šādā veidā netiktu vēl vairāk sačakarēti.

Profile  

PostPosted: Sat May 31, 2014 6:11 pm 

Mjā, Reinis iespaidīgi aprakstīja savus mēģinājumus...
man pat neērti palika kad esmu spainīti iegādājis bet tālāk par dzeršanu ticis neesmu... :drink:
vajadzēs vairāk papētīt to ūdens iedarbību.
Paldies par idejām un novērojumiem :rock:

Profile  

PostPosted: Thu Jun 05, 2014 8:01 pm 

Jetij, ir kāds aparāts ko varētu iegādāties? Ir idejas kur to ūdeni paprovēt vēl pielietot.

Profile  

PostPosted: Sun Aug 03, 2014 12:44 pm 

Varbūt ir kāds progress saistībā ar kompaktajiem aparātiem? Tur kur plāksnes, sūknis utt.
Ir vēlme sākt lietot uzturā regulāri, bet sakarā ar laika trūkumu priekš ūdeņa lādēšanas "spaiņa" tipa aparātā, ir vēlme iegādāt 3 postā pieminēto verķi. Ir kādi varianti?

Profile  

PostPosted: Fri Aug 08, 2014 4:57 pm 

Sveiki visapkārt!

Šodien iedzinu strupceļā savu sievu - uztura speciālisti.
Viņa bija iedziļinājusies zinātnisko pētījumu datubāzēs, lai atrastu pamatojumu pH diētai.

pH līmeni organismā kā izrādās nav iespējams izmainīt. Vienīgi var īslaicīgi pamainīt urīna PH (laikam jau tad visa gremošanas trakta).
Atbildēt uz jautājumu, kā tieši organisms uztur homeostāzi (iekšējās vides nemainīgums) viņa bez iedziļināšanās nespēja.

Gadījumā ja paskābinās asinis kaut par ļoti mazu pH vienību - organisms momentā izlīdzina.
Pie kam katram orgānam ir savs pH līmenis.
Asinīm normāls pH 7.35-7.45, nokrītot zem 7.35 iestājas acidoze (to nevarot nepamanīt).

Mans uzdevums dabūt atbildi - ar kādiem līdzekļiem organisms uztur šo stāvokli (izmantojot kādus resursus).

Pret vēdera sāpēšanu takā būtu skaidrs - iedzeram sārmainu ūdeni pa virsu kuņģa skābēm un viss bumbās.
Bet pārējās šeit un raidījumā minētās lietas... būtu labi ja ir atsauces uz pētījumiem/grāmatām.

p.s.
Interesentiem - 2013.g. Augusta žurnāla Veselība raksts - "pH diēta - brīnumlīdzeklis pret vēzi?"

Last edited by Kloons on Mon Aug 11, 2014 7:36 am, edited 1 time in total.

Profile  

PostPosted: Sun Aug 10, 2014 7:03 pm 

Quote:
Mans uzdevums dabūt atbildi - ar kādiem līdzekļiem organisms uztur šo stāvokli (izmantojot kādus resursus).

Principā šis ir arī mans jautājums. Mēs savā starpā spriežam, ka sārmainuma nodrošināšanai organisms izmanto kalcija savienojumus, prasti runājot, ņem no zobiem un kauliem. Attiecīgi arī kaites - osteoporoze, utt. Bet tie ir tikai minējumi.

Profile  

PostPosted: Mon Aug 11, 2014 8:23 am 

Atradās arī infa LV valodā:
http://gaismasdarbinieki.blogspot.com/2 ... vezis.html
Quote:
Kalcijs, sārmaina vide, vēzis

KALCIJS – skābeklis, sārmaina vide, vēzis
Divi tūkstošā gada miju civilizācija sagaida ar oriģināliem un unikāliem atklājumiem zinātnē, kultūrā un tehnikā. Mainās cilvēku domāšana, notiek vērtību pārorientēšana, tajā skaitā arī attieksmē pret savu veselību. Arvien biežāk dienas kārtībā parādās tādi jautājumi kā „Ilga mūža priekšnosacījumi", “Uzturs un mana veselība", “Fiziskās sagatavotības pilnveidošana “ u.t.t. Tas ir likumsakarīgi. Vides piesārņošana, ikdienas straujais dzīves ritms un citi negatīvie faktori faktiski noved pie organisma iekšējās vides nesaskaņotības (homeostāzes) - nesabalansētības.
Viens no galvenajiem minerāliem, kas nodrošina organisma iekšējās vides saskaņotu darbību ir kalcijs. Tā deficīts organismā noved pie tādām slimībām kā kaulu vielas noārdīšanās (osteoporoze), kaulu cietības samazināšanās, (osteomolācija, paradentoze) u.c. Cilvēkam kļūstot vecākam lēnām notiek kalcija zaudēšana -samazinās kaulu tilpums un līdz ar to kaulu izturība strauji krītas. Šodien starp 60 gadīgiem cilvēkiem 35% sieviešu un 10% vīriešu slimo ar osteoporozi. Sasniedzot 70 gadu vecumu 50% sievietēm ir trausli kauli. Osteoporoze ir iemesls kaulu lūzumiem 90% gadījumu starp cilvēkiem 65 gadu vecumā. Sevišķi lielam riskam ir pakļautas sievietes, kuras smēķē, lieto alkoholu, kafiju, antibiotikas. Ari stress paātrina kalcija samazināšanos organismā. Liela ir kalcija loma ārstējot saslimšanas ar radioaktīvām vielām.
Kalcijs ir minerāls - elements Mendeļejeva periodiskajā sistēmā. Tas ļoti grūti absorbējas organismā. Jūs varat ēst cementu - arī tajā ir kalcijs, bet vai būs labums no tā? Vajadzīgo kalcija daudzumu organisms nesaņem arī ar augļiem, saknēm un piena produktiem, ko lietojam ikdienā. Organismam ir vajadzīga tāda kalcija forma, kura nonākot organismā būtu gatava uzņemšanai un tiktu pilnībā izmantota mērķu sasniegšanai. Tāds ir kalcija jons Ca + .
Lai šis minerāls nokļūtu organismā un tiktu 100% izlietots, ir jārada produkts ar saliktu sastāvu, kas nodrošinātu tā efektīgu un ātru uzņemšanu. Vislabākos rezultātus iegūst, ja kalciju organismā uzņem ar magniju attiecībā 3 : 1, kā arī kālija, nātrija un dažu citu minerālu klātbūtnē. Tādā gadījumā tas tiek absorbēts 100%. Ir zināms, ka vairāk nekā 150 slimības cilvēkiem rodas no kalcija deficīta organismā. Bet parasto kalciju organisms praktiski neuzņem, jo tā ķīmiskā aktivitāte ir vāja.
Kalcija galvenā bioķīmiskā funkcija ir uzturēt sārmainu vidi organismā. Ja tās nav, tad organismam ir grūti uzņemt barības vielas tādā daudzumā, lai nodrošinātu optimālu veselības līmeni.
Zinātnieks ķīmiķis Roberts Barefuts pierādīja, ka, parādoties kalcija deficītam organismā, tas sāk “aizsargāt sevi" no sabrukšanas - organisms ņem kalciju no kauliem un ar asinīm pārnēsā uz cilām vietām. Tā parādās sāļu nosēdumi locītavās, akmeņi nierēs un žultspūslī. Tieši šo akmeņu sastāvā ietilpstošais kalcijs ir ņemts nevis no mūsu uztura, bet gan no mūsu kauliem. Tas ir pierādīts. Tam ir tikai viens iemesls - kalcija trūkums organismā.
Paaugstināta kalcija klātbūtne asinīs parāda tā trūkumu visā organismā. Dažreiz kļūdaini izsakās mediķi: “Kalcijs asinīs? Par daudz tā!... Jums vajag samazināt kalciju uzturā!“ Secinājums - ja Jūs lietojat kalciju pietiekamā daudzumā, tad tā līmenis asinīs būs robežās no 2,02 - 2,6 mkM/1.
Medicīnas zinātnieks Otto Varburgs 24 gadus pētīja saikni starp kalcija deficītu organismā un vēža slimībām. Zinātnieks saņēma Nobela prēmiju par atklājumu, ka skābekļa trūkums organismā veicina vēža slimību attīstību. Bet skābekļa deficīts ir cieši atkarīgs no skābes pārākuma organismā. Bet skābes daudzumu organismā neitralizē kalcijs (tas ir kalcija jons Ca *2 ).
Doktors Kārlis Ričs 40. gadu beigās atklāja, ka lielākā daļa viņa pacientu, kuriem bija nopietni veselības traucējumi, cieta no kalcija deficīta. Doktors deva saviem pacientiem dažādus kalcija savienojumus kopā ar vitamīniem, lai kalcijs labāk absorbētos. Kad kalcija deficīts organismā izzuda pēc dažiem mēnešiem, kaut kādā veidā pazuda gan vēzis, gan citas slimības.
Kalcijs padara organismu sārmainu. Kalcijs ir vienīgais, kurš pilda šo funkciju. Katrs zinātnieks, kurš nodarbojas ar vēža slimības problēmām, zina, ka vēža šūnas, ievietotas sārmainā vidē, jau pēc 3 stundām nomirst, bet veselās šūnas šajā vidē jūtas labi, jo tajā skābeklis absorbējas 10 - 20 reizes vairāk nekā skābā vidē. Kalcijs tiek izmantots organismā, lai neitralizētu skābes pārākumu tajā.
Parasti cilvēkiem, kuri cieš no hroniskām slimībām, ir nosliece uz pastāvīgu nogurumu, un viņu stāvoklis sāk uzlaboties pēc tam, kad organisms sāk pāriet no "skābā'' stāvokļa uz "sārmaino". Ar pH pieaugumu organismā palielinās skābekļa daudzums tajā. Ja pH asinīs pieaug par 0,15, tad skābeklis asinīs pieaug par 65% (normāls pH asinis ir 7,15 - 7,45). pH uzturēšana vajadzīgajā līmeni - tā ir viena no kalcija galvenajām funkcijām, kuras darbības sekas ir palīdzēt organismam tikt galā ar daudzām slimībām, tajā skaitā ari ar vēzi.
Pārliecināties par sava organisma pH var ļoti vienkārši. Nopērciet aptiekā lakmusa papīriņus un ne ātrāk kā pēc 2 stundām pēc ēšanas ielieciet lakmusa papīriņi mutē:
ja zilais lakmuss kļūst sarkans - Jūsu organismā pārākumā ir skābe;
ja sarkanais lakmuss kļūst zils - Jūsu organismā pārākumā ir sārms.
pH rinda: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
skāba vide sārmaina vide
7,0 - neitrāla vide
Daudziem produktiem, ko mēs šodien ēdam un dzeram, ir skāba vide. Bezalkoholiskajiem gāzētajiem dzērieniem pH bieži ir no 2,2 - 2,5 un tāpēc, lai glāzi dzēriena neitralizētu, vajag izdzen 35 glāzes tīra ūdens, kura pH ir 10. Organisms pastāvīgi meklē sevī rezerves, kā neitralizēt saņemto skābi, kura nonāk mūsu organismā ar uzturu - organisms cenšas panākt sārmainu vidi, ko savukārt var panākt, apgādājot sevi ar kalciju. Bet rezerve ir tikai viena - kauli.
Kalcija lietošana uzturā pareizās attiecībās dod labus rezultātus un tai jābūt pietiekami regulārai. Tad pirmās pozitīvās sajūtas var sagaidīt jau pēc 1 - 2 nedēļām.
Žurnāla “Reader's Digest" 1996. gada aprīļa mēneša numurā nopublicēts raksts "Kalcijs - maģiskais minerāls", kurā teikts par 7 ļoti nopietnām slimībām, kuras rodas no kalcija deficīta. Bet tā ir tikai aisberga virsūdens daļa. Patiesībā šo slimību skaits ir ap 150.
Pieauguša cilvēka organismam nepieciešams 1500 mg kalcija diennaktī. Sevišķi tas ir svarīgi mūža otrajā pusē, sievietēm pēc menopauzes un klimaksa perioda iestāšanās, kā ari augošam organismam.
Tāpēc tas nav brīnums: tad, kad Jūs lietojat kalciju, - Jūsu veselības stāvoklis uzlabojas.
Tā ir elementāra bioķīmija.

Par pienu un kalciju vispār:
http://vegan.lv/veseliba/kalcijs-un-piens/

Profile  

PostPosted: Fri Aug 15, 2014 1:37 pm 

Atradu vienu ideju. Kur no ūdens molekulām tiek atrauti daži ūdeņraža atomi izmantojot 10000 V spriegumu. Tādējādi dzerot šādu ūdeni ar trūkstošiem dažiem ūdeņraža joniem , tas no ķermeņa savāc brīvos ūdeņraža jonus. Rezultātā organisma pH tiek pacelts, tāpēc ka samazinās ūdeņraža jonu skaits. Cik es noprotu šāds ūdens ir savādāks nekā vienkārši jonizēts ūdens.

Vai kāds varētu palīdzēt sameistarot aparātu kas izdod 10000V?

Citāts no neta.
Quote:
There is a way alter to change the body's pH on every level. It is the one and only method I know of that actually removes Hydrogen, and that is to drink water which has had one Hydrogen molecule removed from a percentage of the water molecules. This was discovered after using the high voltage method of making Hydrogen fuel cells. The source for making the Hyrogen fuel cells is pure water, or as close to pure as one can get. In order to separate the very strong, covalent bond between the Oxygen and Hyrogen, a charge of at least 10,000 volts is pulsed through the water, and in a small percentage of the water, a Hydrogen is thrown off, out of the water in a gaseous state, captured and compressed into a separate chamber. I'm leaving out a lot of the process, but trying to give the overall picture. The "by-product" is the same water they started with, it just has some of the water molecules now missing a Hydrogen. It was found that this water is safe to drink when diluted with regular water so that the H1O is not more than 15% of the overall water, the balance being regular H2O.
Most bottled "alkaline" waters are really not alkaline at all, the overall contents might test in the 8 to 13 alkaline range, but the water molecules are just surrounded with alkaline minerals added to the water, and it is just plain H2O. Generally the minerals in these marketed waters are ok for your system. Other methods of getting drinking water to be alkaline, such as mixing baking soda into water, or running water through those "alkalyzing" water machines are pretty much the same thing, they only add alkaline minerals to the water to simply "overwhelm" the contents in the drinking glass or bottle of water for a little while, which is what might give it an alkaline pH reading until the minerals fall out, but these things don't actually alter the water itself. It's still just H2O surrounded by alkaline minerals.
I've been drinking the altered water product for four years now, marketed under the name, "pHenomenal Water", it is H2O and H1O as mentioned above in the first paragraph, and I cannot believe that everyone in the world hasn't found out about it. It is beyond wonderful! It actually pulls Hydrogen out of your body. Let me repeat that because it is really important and is the ONLY thing I have ever heard of that PULLS HYDROGEN OUT OF YOUR BODY. It turns it into water inside you and you urinate it out. Excess Hydrogen is what makes you acidic.

Šinī adresē laikam ir tie kas izdomājuši šo visu.
http://phenomenalwater.com/

Profile  

PostPosted: Sat Oct 25, 2014 5:08 pm 

Jetijs,
Vai ir uzražots kāds "spainītis"?
Es labprāt 1 paņemtu.

Profile  

PostPosted: Wed Jan 28, 2015 1:38 pm 

Sveiki!
Salasījos tik labās runas par jonizēto ūdeni, nevaru atturēties aparātu uzbūvēt.. :)
Vienīgi- jau rodas pirmais jautājums. Atnāca man pasūtītie materiāli, bet nerūsošais siets, kaut arī pēc apraksta būtu jābūt 316. markai, liek drusku šaubīties par materiālu, jo to viegli, bet tomēr pievelk magnēts. Centrālais stienis ir ok.
Īpaši jau tas, ka tieši siets būs lietojamajā daļā.
Taisīt no šī paša, vai pameklēt citu materiālu?

Profile  

PostPosted: Wed Jan 28, 2015 5:17 pm 
Site Admin

Nogriez gabalu taa sieta un izmanto kaa testa elektrodu uudenii. Ieliec stieni uudens bljodaa, ieliec sietu tai pat bljodaa taa lai metaali nesaskaras. Palaid starp stieni un sietu liidzstraavu un papeeti kas tev ar tiem elektrodiem peec paaris stundaam notiks. Ja siets neizjuuk vai paaraak uudeni neiekraaso, tad ir ok. Nedaudz var uudens kraasoties no pozitiivaa elektroda, bet tas ir normaali, ja paliek dzeltens ir ok, bet ja veidojas tumshs zanjkis, tad siets neder.

Profile  

PostPosted: Wed Jan 28, 2015 9:05 pm 

parasti nerūsējošais tērauds ir ar hroma piejaukumu, kuru magnēts nepievel. Bet ir krutais nerūsējošais tērauds ar niķeļa piejaukumu, kuru magnēts velk klāt.

Profile  

PostPosted: Sun Jun 14, 2015 3:15 pm 

Sveiki,

nupat reģistrējos ar interesi izlasiju visu tēmu un nolēmu pamēģināt. Diemžēl šobrīd, laika trūkuma dēļ nevaru uzņemties būvēt jonizātoru pats līdz ar to labprāt nopirktu vienu spainīti.

Noskatijos šo GERALD POLLACK lekciju par šo pašu tēmu.

https://www.youtube.com/watch?v=JnGCMQ8TJ_g

Profile  

PostPosted: Mon Jun 15, 2015 10:54 am 

Anbe wrote:
Diemžēl šobrīd, laika trūkuma dēļ nevaru uzņemties būvēt jonizātoru pats līdz ar to labprāt nopirktu vienu spainīti.

Varu notirgot savējo, paskaties PM.

Profile  

PostPosted: Sun Nov 08, 2015 6:03 pm 

Sveicināti, izlasījos cauri šo sadaļu, super,
vai ir iespēja iegādātis no Jums kādu no šiem ūdens aparātiem.

Vai ir kāds mēģinājis ar dažādiem pulverīšiem attīrīt (uzlabot PH līmeni ūdenim).

Profile  

PostPosted: Fri Nov 13, 2015 9:21 pm 
Site Admin

Jonizatorspainjus kaadreiz uztaisu, bet tad vajag lai vismaz kaadi 4-5 cilveeki ir ieintereseeti, jo vienu spaini taisiit nav izdeviigi. Par pulveriishiem jaazin par ko apmeeram ir runa, vai taas ir kaadas granulas ar akivo ogli vai kaut kas ar aktiviem metaliem, kaa magnijs, piemeeram, kas oksideejoties var PH pamainiit uudenim utt. Ir papildus info?
:sun:

Profile  

PostPosted: Tue Nov 24, 2015 9:20 am 

Kādas ir jūsu idejas par iespēju izgatavot jonizētāju kas būtu iemērkts parastajā grodu akā.
Vienkārši ūdens ir dikti piesātināts ar kaļķi tējkannā izgulsnējas kā arī visu citur.
Vai nostrādātu un kaļķis nogulsnētos akā?

Profile  

PostPosted: Tue Apr 12, 2016 8:06 am 

Man takā domāt, ka dabā visam ir jābūt proporcijās un ikdienā dzert ne dzīvo ne mirušo ūdeni nav veselīgi. Tā ir tikpat specifiska lieta kā zāles un to var darīt tikai pie noteiktām saslimšanām pēc noteiktas shēmas, bet katram savs skolotājs.

Es te vairāk iedomājos par gaisa jonizatoru. Atceros bērnībā tāds bija kā savienības ražojums, bet vairs nedarbojas taču tā štelle gan bija laba. Varbūt kāds to ir taisījis pats?!

Profile  

PostPosted: Tue Apr 12, 2016 9:26 am 
Site Admin

viewtopic.php?f=3&t=47

Profile  

PostPosted: Mon Jul 18, 2016 4:03 pm 

Artis wrote:
Redz, kā — kaimiņi ir radījuši komerciālu produktu. Cenas gan pabaisas, bet free worldwide shipping :wistle: http://burbuliukas.lt/en/indehansapost + ir vēl info failiņš, ko ar to visu darīt. Izrādās, augus ar negatīvi lādēto ūdeni drīkst laistīt tikai pāris reizes nedēļā!

Pilsētā pa krānu sanāk ka tek tikai negatīvs ūdens. Vai pozitīvs? Ja jau puķēm nevar liet, tad pats ar nevar dzert..

Profile  

PostPosted: Fri Jul 29, 2016 11:06 pm 

alnis wrote:
Kādas ir jūsu idejas par iespēju izgatavot jonizētāju kas būtu iemērkts parastajā grodu akā.
Vienkārši ūdens ir dikti piesātināts ar kaļķi tējkannā izgulsnējas kā arī visu citur.
Vai nostrādātu un kaļķis nogulsnētos akā?

Spainīša tips, iemērkts akā, no vidus mazais akvārija suknītis pa taisno uz kanalizaciju?

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 149 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC