Jodix:
Pirmā reize laikam visiem tāda iespaidīga, lai būtu āķis lūpā.

Ar tiešajām metodēm vispār neieteiktu, jo baigi grūti to apgūt, ja nav pieredzes, kā atdalīties, kā noķert vajadzīgo momentu... Var kautkas sanākt, bet reti un spontāni. Tam ir iets cauri. Labāk netiešās metodes.
Kriss: Nepaslinko, noskaties Radugas pirmo lekciju, laikam bija 1,5 stunda. Tur viss par netiešajām metodēm, vairāk arī neko nevajag.
Īsāk sakot to dara tā: uzliek modinātāju pēc 5 stundām miega, pamostās, obligāti vajadzētu piecelties no gultas, pavazāties. Vopsem jāpamostas normāli, kādas 10 min. Tālāk iet atkal gulēt un gaida pamosanos. Ja būsi vienreiz jau pamodies, atkārtotas pamošanās būs biežāk. Ar katru pamošanos iespējams izlekt astrālā.
Pirms gulēt iešanas vajag sev ieprogrammēt, pamodīšos bez kustības un uzreiz taisīšu tehnikas. Pat ja pamostās un gadās izkustēties, tāpat jātaisa tehnikas, pat ja liekas, ka esi pilnīgi nomodā. Pamostoties bez kustības, protams sanāk labāk.
Tehnikas: 1) Tikko pamostamies, mēģinam kautko saskatīt, protams ar acīm ciet.

Citreiz parādās kautkādi tēli, bildes. Ja kautko ieraugām, cenšamies cītīgi ieskatīties tēlos. Vēlams ar perifēro redzi. Gadās, ka ievelk bildē. Ja tā, tad labi - esi astrālā. Kad bilde paliek reāla, tātad fāze - mēģinam atdalīties no fiziskā ķermeņa. Ja neko neredzam, mainam tehniku uz citu.
2) Mēģinam ieklausīties skaņās. Zvanu skaņas, tāda kā reaktīvās lidmašīnas rūkoņa, kāds var saukt vārdā, da jebkāds dīvainas skaņas. Ja kautko dzirdam, ieklausamies un mēģinam pastiprināt skaņu. Var rasties ķermenī vibrācijas, dažreiz ļoti spēcīgas. Tas ir labi, nevajag baidīties. Arī skaņas var būt ļoti skaļas, nenobīstamies. Kad skaņu reāli labi dzirdam, var mēģināt atdalīties. Ja nekas nav dzirdams, mainam tehniku.
3) Rotācija. Tikko pamostamies, mēģinam rotēt ap savu garenasi, vienalga, kurā virzienā. Protams nekustinot savu fizisko ķermeni. Ja parādās rotācija, cenšamies to paātrināt. Kad jau normāli griežamies, vajag atdalīties. Griešanās sajuta vienmēr ir prikolīga un patīkama, vismaz man

Var iegriezties kā propellers. Ja nekādas griešanās sajūtas neparādās, mainam tehniku.
4) Fantoma ķermeņa detaļas kustināšana: Kad pamostamies, mēģinam kustināt kādu ķermeņa daļu. Roku, plaukstu, galvu, kājas, da vienalga ko, kas ienāk prātā. Vislabāk der notirpušas daļas, piemēram ja esat sagulējis roku. Tad vislabāk sanāk. Ja parādās kustība, mēģinam iekustināt spēcīgāk, palielināt amplitūdu. Ja kustās labi, atdalamies. Ja nekādas kustības neparādās, mainam tehniku.
5) Peldēšana: Pamostamies un iztēlojamies, ka peldam. Ja rodas peldēšanas sajūta, atdalamies, ja ne, tad mainam tehniku.
Atdalīšanās: Visvieglākais ir iedomāties sevi pieceļamies kājās no gultas, izveļamies no gultas, iedomājamies, ka veram vaļā istabas durvis utt. Man sanāk vislabāk, ja iedomājos, ka esmu četrrāpus uz grīdas. Momentā izmet.
Tehnikas vajag izvēlēties 3 gab. Kādas vislabāk patīk. Kad pamostamies secība ir tāda: Uzreiz mēģinam atdalīties, tad 1. tehnika, 2 tehnika, 3 tehnika. Un tehnikas atkārtojam visas trīs X 4 reizes. Tehnikas ilgums 3-5 sekundes, vairāk nevajag. Ja šajā laikā nekas nenotiek, mainam tehniku. Kopā visam vingrinājumam nevajadzētu aizņemt vairāk, kā minūti, savādāk noraus miegu. Ja kāda no tehnikām nostrādā, mēģinam pastiprināt un atdalamies.
Ja nekas nesanāk, pēc minūtes ejam atkal gulēt ar domu, pamodīšos biski vēlāk un atkal mēģināšu. Tā var trennēties līdz rītam, kad vairs nesanāk iemigt.
Domāju pilnīgam iesācējam vajadzētu būt rezultātam pēc 3 - 10 dienām prakses.